Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tusfürdő használata után, a...

Tusfürdő használata után, a haj öblítése előtt ti szoktatok kezet mosni? Az furcsa, ha én szoktam?

Figyelt kérdés

Szóval én egyszerre öblítem le a végén a sampont és a tusfürdőt, és a hajam öblítéséhez használom ugye a kezeimet, ezért előtte megmosom gyorsan szappannal a kezem, mert így jobb érzés hozzáérni a hajamhoz. Főleg, ha előzőleg a fenekemet is megmostam tusfürdővel.

Lehet, hogy kicsit túlgondolom, de ti hogy szoktátok?


2021. ápr. 25. 23:19
 1/10 anonim válasza:
75%
Szerintem ez teljesen oké, nem furcsa. Én először a tusfürdőt öblítem le, de utána én is meg szoktam mosni a kezem, csak ez után samponozom be a hajam. Nekem is jobb érzés így.
2021. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Számomra nem fura😁

Én fürdés közben minimum 3x mosok kezet szappannal. Van a zuhanyzóban külön szappan nekem.

2021. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De a tusfürdő maga tisztít. A fenekedet azzal tisztítod, de a kezedet nem?


Mondjuk én hajmosással kezdem, hogy zuhanyzás közben hasson a balzsam, és utoljára hagyom a fenekem.

2021. ápr. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.: akkor megnyugodtam :) sok embernek az a furcsa, ha valaki kezet mos a zuhanyzóban


3.: Én is a samponnal kezdem, de én úgy csinálom, hogy samponozok kétszer, és a második után rögtön felkenem a tusfürdőt magamra. Balzsamot nem használok, de ha használnék, akkor szerintem a balzsammal együtt öblíteném le a tusfürdőt :)

2021. ápr. 26. 06:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csináltam ilyet mert én úgy vagyok vele hogy a tusfürdő tisztít, szóval ha a kezem nem tiszta utána akkor semmim, de végülis nem mondom hogy hülyeség kezet mosni utána ha te tisztábbnak érzed azt.
2021. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha állok a zuhany alatt, nem lépek ki onnan, hogy tusfürdőzzek. Nem kell külön leöblítenem magam, a víz folyik, és öblít.
2021. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én sem lépek ki, csak a vizet elzárom a tusfürdő és sampon használata közben. Utána persze folyik a kezemre is a víz, de én jobban szeretek szappant is használni, mielőtt hozzáérnék a hajamhoz.

Ha csak simán zuhanyzok hajmosás nélkül, akkor nem mosok közben kezet.

2021. ápr. 26. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Így értem. Nálam folyamat folyik a víz.


Hmm, így nem tudom, mit csinálnék, mert kegyetlen száraz a kezem, és nem akarnék szappanos kézzel a hajamhoz nyúlni.

2021. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én a szappannal való kézmosás után le is öblítem vízzel rögtön a kezem (ezt akkor csinálom, amikor folyik a víz), és utána nyúlok a hajamhoz.

Bocsi, ezt nem írtam :)

2021. ápr. 26. 17:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval azt nem szeretem, ha úgy nyúlok a hajamhoz, hogy előtte kentem be magam tusfürdővel.
2021. ápr. 26. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!