Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőr helyes kezelése?

Pattanásos bőr helyes kezelése?

Figyelt kérdés
Nincs rengeteg pattanásom még, de attól tartok nemsokára "előjönnek/megjelennek". Nem nagyon tudom pontosan, hogy kellene helyesen tisztítanom, hidratálnom az arcomat. Milyen termékeket használjak? A tisztítás után kell hidratálni? Eléggé száraz bőröm van, ezért sem használtam semmilyen terméket, mert kiszárították és jobban előjöttek. Néztem pár videót erről, de még így sem tudom, hogy akkor pontosan mit kellene tennem. Hidratálás után kellene valamit még csinálni? Hogy "nézne ki" az estéim, ha teljesen meg szeretném "tisztítani" az arcom?

2021. máj. 2. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Tonikkal kezdj, revox C vitaminos szérum a dm ben 2000 Ft és arra hidratálj rá. :)
2021. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Skinsmart oldalt és a tudatos bőrápolók klubja facebook csoportot.
2021. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Sminklemosonak vagy arra,hogy attorold vele az arcot egy micellas vizet vegyel. Vannak nagyon jók pl a rozsaszin garnier,de ettol a markatol csak ez az egy,mert a tobbi parfumos, akkor a mixa kek kupakos is jo,vagy esetleg a rozsaszin bioderma, ezt használd minden este, de mosd le utana. Utana hasznalj egy jo arclemosot, ha szaraz a borod tudom ajanlani, a Cerava hidratalo lemosojat, gyógyszertárban meg is tudod venni, plusz a ceravenak nagyon jo hidratalo kremei vannak,ami meg nagyon fontos egy fényvédő, szinten alkoholos Es parfum nelkulit vegyel, ezt minden reggel legutolsó lépésként kell feltenni. Aztan ha ezek meg vannak bovidheted a rutint, c-vitamin szerummal, En ezt reggel szeretem hasznalni, ordinarynak, revoxnak is van, az utobbit a dm-ben is meg tudod venni. Este hetene kétszer hanszalhatsz hamlasztot is a revox 2% szalicilsavas hamlasztoja szerintem jo nagyon, plusz En retinolt is hasznalok hetene ketszer, a skinsmartrol vettem 0.2%. Mióta van egy jo rutinom mindenfele alkohol parfum meg károsanyag mentes cuccokkal sokkal kevesebb a borproblemam, mar alapozot se kell hasznalnom.
2021. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. lemosónak jó a DM-es Babylove Waschbalsam, és a száraz bőrre a hidratáló a legfontosabb!! CeraVe Moisturizing Cream, vagy ha ezt is drogériásat szeretnél akkor Babydream Natural Wundschutzcreme vagy Balea Med kézkrém (igen, arcra)+ ha nagyon száraz a bőröd használhatsz hialuron-t is. A revox C vitamin szérumnak utánaolvashatna mindenki, hogy nem biztosak az összetevők, azt sokan nem ajánlják:( de a revox bha, nia jó
2021. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!