Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok gondolkoztatok már...

Lányok gondolkoztatok már azon, hogy milyen lenne kopaszként? Ha igen, hogyan képzelitek el a hajnyírás körülményeit?

Figyelt kérdés
Ha igen a válasz akkor ne habozz írni! Szívesen nyírnék meg olyan lányt aki kipróbálná milyen megszabadulni a teljes hajkoronájától.

2021. máj. 12. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem, de ha valaha mégis erre szánnám magam (amire amúgy kb. 0 az esély), teljesen biztos, hogy magamnak csinálnám és nem bíznám rá egy idegenre. Előtte meg kipróbálnék több különböző frizurát (frufrut is), hiszen ha már úgyis levágnám kopaszra, miért ne szórakozzal el vele.


Szerintem ezzel a többség így van, ilyen esetben vagy levágnák maguknak vagy egy családtagot, barátot kérnének meg és nem egy gyakoris vadidegent. Persze próbálkozni lehet, de készülj fel rá, hogy erre soha nem lesz jelentkező.

2021. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem ez a rövid mm-es haj tetszik platinára szőkítve, azon gondolkoztam már. Csak ahhoz, hogy ne néz ki eminemnek vele, ahhoz erős smink kell, én meg az annyira nem szeretem.
2021. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)

Ha egyszer mégis úgy alakulna, hogy valaki rászánja magát, hogy általam váljon kopasszá akkor én is azt mondanám, hogy mindenképp előtte próbáljunk ki egy csomó variációt. Mert biztos iszonyat szórakoztató lehet, megnézni, hogy hogy állna valakinek egy frufru, egy tarkó felnyírás, egy bob, egy mushroom, mohawk ... Szóval ezzel a részével tökéletesen egyetértek :)

2021. máj. 12. 20:24
 4/11 A kérdező kommentje:

Sunshinedoll a tüsi platinaszőke szerintem egy nagyon jó választás, viszont nem értek vele egyet, hogy csak erős sminkkel néz ki jól.

Ott van például Kristen Stewart ő minimal sminkkel is nagyon dögös volt ilyen frizurával.

2021. máj. 12. 20:29
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

De ő leszbikus én meg nem, ezzel a hajjal szerintem csak ez a két lehetőség van :D

Neki am. tényleg jól nézett ki, meg most rákerestem és látom, hogy a Cara Delevigne-nek is volt olyan. Deazmeg topmodell. Áhh :D

2021. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát nézd, bár jelenleg is csak 3 centi hajam van, pár hete meg még kopasz voltam, azért nem feltétlen adnám a fejem ilyen jellegű fétis r*banckodásra.


Úgy amúgy messze nem akkora dolog, mint ahogy azt sokan beállítják. Mielőtt lekaptam volna, derékig ért a hajam és hírtelen felindulásból a fürdőben nyírtam magamnak.

2021. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt mindenki máshogy éli meg. Valaki bele akar abba is halni ha 15 centit vágnak a hajából, más pedig önként tolja le nullásgéppel a derékig érő haját. Nem vagyunk egyformák. Én is inkább a második csoportba tartozom vagy, hogy mondjam. Mi volt ahirtelen felindulás oka? Kíváncsiság? Düh? Egy félresikerült igazítás igazítása?
2021. máj. 13. 00:30
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

#7

Egyik sem, csak hírtelen eszembe jutott, hogy jól nézne ki és megcsináltam. Meg amúgyis, közeleg a nyár, így sokkal elviselhetőbb a meleg.

2021. máj. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vállig ér a hajam, de voltam kopasz is korábban, és imádtam azt az érzést, ráadásul jól is állt. De nagyon elegem lett a betegesen rám kattanó kopaszfètises pasikból, ezért inkább visszanövesztettem. Az pedig végképp nem jöhet szóba, hogy egy vadidegen perverz élvezkedjen a hajam levágásán.
2021. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint sokan mozdultak rád azért mert kopasz voltál?

Milyen érdekes dolog ez, nem? Szerintem ritka az a férfi aki vallottan vonzódik a kopasz nőkhöz és mégis. Ezek szerint csak kibújik a szög a zsákból ha megjelenik egy dekoratív kopasz nő.

Pedig amennyire én észrevettem a legtöbben elzárkóznak tőle, minde férfi mind női oldalról. Bár talán az elmúlt években mindkét oldal egyre bevállalósabb ilyen szempontból.

2021. máj. 14. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!