Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb? Ha este megmoso...

Melyik a jobb? Ha este megmosom a hajam, megszárad és kivasalom? Vagy ha reggel vasalom ki suli előtt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel érdemes, az éjszaka folyamán elaludnád.
2010. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reggel jobb vasalni, mert akkor nem éri annyi káros hatás a hajat, mintha száradás után vasalnád, meg legalább egyenesebb lesz a reggeli vasaláskor mintha aludnál este még rajta egyet. :D
2010. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én este szoktam és már megtanultam 3év alatt nem elfeküdni. Ha mégis ki hullám lenne a frufrum-ba kihúzom vasalóval.
2010. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érdemesebb reggel..továbbis tart..meg ugyis elalszod.kivéve ha megtanulod teis nem elaludni
2010. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én azért este szoktam, mert hajmosás után sokkal könnyebb kivasalni, míg reggelre jobban összekócolódik, hullámosodik, így reggel jóval tovább tart kivasalni, mintha este csinálnám (most lényegtelen hogy az esetek 90%-ában reggel mosok hajat...). Az hogy reggel meg áthúzzam 1-2szer az nem olyan nagy cucc... 19L
2010. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!