Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bizonytalanság frufruval...

Bizonytalanság frufruval kapcsolatban, legyen-ne legyen. Ti hogyan álltatok hozzá, vágattatok-e és megbántátok-e?

Figyelt kérdés
Már évek óta sima egyenes szálú, egyenesre vágott, hosszú hajam van és unom. Maximum begöndörítem, felkötöm, teszek bele valami csatot és hasonlók, de a hétköznapokon általában nem fodrászkodok különösebben, marad ahogy van és szimplán kiengedve hordom. Úgyhogy már egy ideje szeretnék rajta valamit változtatni és igazából egyedül a frufru tetszik. Viszont nem tudom hogyan állna. Képeken próbáltam rajzolgatni meg a saját hajamat próbálgattam a frufru helyére, de azért ez így nyilván nem olyan :D Nincs olyan akitől ezzel kapcsolatban tanácsot kérjek, tehát gyakorlatilag rajtam múlik, hogy levágatom vagy sem és jelen pillanatban ez egy nagy dilemma számomra. Tudom, hogy "csak" haj, de azért hosszú a hajam és sok idő mire újra hozzánő, ha esetleg nem tetszik.
2021. máj. 26. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Én vágattam, és megbántam - nem nézett ki rosszul, de ha nem akartam 1 centisre vágatni akkor állandóan mennem kellett újra fodrászhoz, amit utálok. Szerencsére egész hamar visszanőtt, addig meg eltűztem.
2021. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a frufru elég sok embernek jól áll és elég nagy változtatás is a külsőn. Én régebben mindig levágtam magamnak ha jött valami sugallat, hogy új frizurát akarok. Hátránya az tényleg az, hogy baromi lassan nő vissza. Már 2 éve növesztem egybe a hajam és most jutottam el oda, hogy tényleg az egész végre egy síkban van nagyjából. Nekem ez a semmilyen fazonú lógós haj tetszik, úgyhogy én már nem merném bevállani. De ha te változatatni akarsz, akkor szerintem bátran.
2021. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Attól nem félek, hogy foglalkozni kell vele pl. vágni, beszárítani stb. Inkább az, hogy mit csinálok vele, ha nem tetszik vagy nem áll jól.
2021. máj. 26. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem áll jól, eltűzöd.
2021. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!