Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon világos a bőröm és...

Nagyon világos a bőröm és természetes világosszőke hajam van, de be szeretném festetni feketére. Szerintetek jól állna?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én ugyanígy voltam világos bőr középszőke haj de én sötétbarnára festettem ... egy mert könnyebben meglehet tőle szabadulni kettő mert nem roncsolja úgy a hajat. Ja egyébként az ilyenekre sokan azt mondják hogy neee mert sápadtnak fogsz tűnni. De szerintem annyira szép ha valakinek sötét a haja és világos a bőre *-* :)
2010. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! (:

Nekem is nagyon tetszik a világos bőr fekete haj. (:

De mások véleménye is érdekelne. (:

2010. aug. 24. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Én is nagyjából ilyen tulajdonságokkal rendelkezem, befestettem, és fél éve szenvedek, hogy megszabaduljak tőle, letört az összes, egészségtelen és csúnya a hajam! Ráadásul sokan látták,hogy festett,mert 1-2 hét után már világított a szőke lenövés. Gondolom Te sem akarsz ilyen gyakran festeni? Viszont jól állt,mert a kék szemem szinte világított mellette.. Próbálj ki előtte egy parókát, vagy ilyen internetes hajpróbát,sokat le tudsz szűrni,de nagyon gondold meg a festést! És az elsőnek igaza van,ha mégis, csak is sötét barnára!
2010. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem jól állna.Nekem is fekete hajam+fehér bőröm van.Mindenki dicséri. :) Hajrá! :P
2010. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem befestetheted a hajad. Nekem is hófehér böröm van, kék szemem, és világos hajam. Befestettem kékesfeketére. Nagyon sokat változtatott rajtam, elönyömre.És valóban nagyon jól mutat a fehér bőr + sötét haj. már akinek tényleg olyan a bőre... :)
2010. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem NE! Úgy néznél mint egy goth vagy rocker csaj..:/ Halálos. O,O

Inkább barnára festesd a hajad! : ) Nekemis világos a bőröm és barna a hajam. Sokkal jobb hogy azthiszik h a pincébe napoztam, mintsemhogy a ˝stílusom goth v. rocker˝ Már bocs, de ha egyszer nem azt képviseled..^^'

2010. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha barna szemed van,akkor talán jól állna, de ha mondjuk kék, akkor simán elmehetnél Marilyn Manson bandájába! Amúgy meg ha természetes szőke hajat egyszer befestenek sötétebbre, akkor az soha többé nem lesz szőke, még ha lenöveszted a feketét, akkor sem. :( Szóval szerintem ne tedd.
2010. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát, igazából rocker vagyok... (:

Amúgy sötétzöld szemem van. (:

2010. aug. 24. 20:26
 9/13 anonim ***** válasza:

ha rocker vagy akkor semmiképp ne legyél fekete... mármint minden tucatrokker festett fekete hajjal rohangál.. semmi egyediség nincs már bennük.

viszont kép nélkül nehéz megmondani, van akinek jól áll a fekete van akinek nem. de egy egyszerű képszerkesztéssel megnézheted.

2010. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem először inkább csak színezd be
2010. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!