Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon világos a bőröm és...

Nagyon világos a bőröm és természetes világosszőke hajam van, de be szeretném festetni feketére. Szerintetek jól állna?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen tónusú a bőröd... mert azért egy világos bőr fekete/sötét hajjal nézhet ki úgy, mint Lajtai Kati a Crystalból vagy úgy, mint Morticia Addams... szval azért vannak különbségek.


Nekem ilyen sárgá-sápadtas bőröm van olyan "szintefekete"-jellegű sötétbarna hajjal, és nem áll rosszul, de egyszer kipróbálnék egy melegebb (nem feltétlen világosabb) barnát, mert az sztem jobban állna.

2010. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
sztem nagyon jol allna:)
2010. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is világos bőröm van és sötétszőke színű hajam, na meg zöld szemem. Anno nekem is sokáig fekete volt, de én csak úgy tudtam az lenne ha fokozatosan sötétítettem a hajam, mert hamar ledobta. Igaz, hogy havonta kellett festeni, mert volt különbség a fekete és az eredeti hajszínem között. Nekem mindenki azt mondta, hogy jól áll =).

Bár ha majd meg akarsz tőle szabadulni akkor tényleg nehéz lesz. Én is leszívattam, hát volt is vele munka, bár utána csak egyszer festettem be aztán már nem is nagyon kellett csak gyakran kellett elmennem fodrászhoz, hogy levágja az elkopott és töredezett részeket. (Ez nekem kb. másfél évbe telt :S)

2010. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!