Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran használjátok...

Milyen gyakran használjátok az epilátort?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megvettem életem első epilátorát. Utoljára kb 5 éve próbáltam és annyira fájt, hogy azóta hallani sem akartam az epilálásról.

Braun Silk epil 7-eset választottam, szárazon és vízben is használható. Úgy olvastam, hogy ezzel nem is olyan fájdalmas, mivel masszírozó görgők vannak benne stb. Hát majd meg vesztem a fájdalomtól... És iszonyatosan sok időbe telt, kb 30 perc volt bokától térd alá egy lábat (!) megcsinálnom. Azt hittem kikészülök.


A kérdésem az lenne, hogy milyen gyakran kell újra epilálni? Azt tudom, hogy gyorsan kinőlnek az elszakadt szőrszálak, ezt már tapasztaltam is. Viszont amit gyökerestül kihúz mennyi idő után bukkan fel újra? És onnantól kezdve hány nap, mire ki tudja kapni a gép?


Minden jótanácsot szívesen fogadok, ugyanis egyelőre horror számomra ez az epilálás. Nagyon boldog vagyok ha a lábam és a kezem meg bírom vele csinálni, sőt! Pár alkalom után tényleg nem fog annyira fájni? Illetve kicsit kikopnak a szőrszálak idővel?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2021. jún. 7. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre a legfájdalmasabb és a legidőigényesebb, utána fokozatosan jobb lesz, ne add fel :D Én télen kéthetente szoktam kb, nyáron hetente, de ez elég egyedi tud lenni, nem mindenkinek ugyanolyan gyorsan nő a szőre. Amúgy ilyenkor nem teljesen szőrös pl. a lábam, csak ugye nem egyszerre nőnek és azért, hogy teljesen sima legyen, hetente jó átmenni rajta. Ilyenkor gyorsan megvan ám, fél órán belül kész mindenhol.
2021. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én olyan 2-3 hetente, amikor már sűrűsödnek a szálak.

Amúgy ha nagyon fáj, érdemes nem "összevárni" őket, hanem mondjuk hetente ledúrni, és akkor kevésbé fájdalmas, illetve gyorsabb is. Én lusta vagyok hetente ezzel sz-rakodni, úgyhogy nekem marad a fájdalom :D

2021. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
havonta
2021. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a labamat, es a honajamat epilalom mar több eve. A teljes folyamat kb.1 orat vesz igenybe. Terdtöl bokaig nem faj, nekem a terdem es a combom nagyon erzekeny. Ha lusta vagyok es 2-3 hetet varok,nagyon faj. Ha heti 1x megcsinalom, gyorsan vegzek es nem fajdalmas.
2021. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!