Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi haj-stílus keresés, és...

Férfi haj-stílus keresés, és mit hogyan kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet ez egyeseknek tök egyértelmű, de nekem sosem volt az, hát eljutottam ide, hogy megkérdezzem, hogy ki hogyan, mi alapján választ hajviseletet?

28 éves srác vagyok, totál átlagos, és se öltözködés, se divatolás, se haj, se semmi nem érdekelt sosem, most viszont eljutottam, az én sem lezsek már fiatalabb éveimhez, és msot még kipróbálnék ezt-azt.


Pl... a hoszabb hajú srácok, hogyan oldják meg hogy zselé-hatás nélkül hátul marad, vagy oldalt?

Pl.: Colin Ford féle hajhoz mi kell, miylen hossz, stb?


Ha valaki érzi magában a segíteni akarást, és a türelmet, ne habozzon írni :)


Köszönöm! :)



2021. jún. 8. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,jól teszed próbálj ki új haj stílusokat amíg lehet. Én pl. úgyszoktam,hogy mutatok egy képet róla a fodrásznak,az a legegyszerűbb,nem kell magyarázni,hogy mit-hol,a képből ő megérti.


,, a hoszabb hajú srácok, hogyan oldják meg hogy zselé-hatás nélkül hátul marad, vagy oldalt?"

Szerintem van akinek alapból úgy tud maradni,meg akinek kell valami hajformázó,sok típusú haj van,én is pl. az utóbbi vagyok,míg fent teljesen hátra menő hajam volt,szinte mindem nap beszárítottam,mert úgy kapta meg a legjobb hatást.

De fodrász biztos segít is benne,hogyan kell majd gondozni. Azt a hajat amit te akarsz,azt szerintem nagyra kell növeszteni fent és fokozatosan illeszkedik hozzá oldalt. Kép alapján ebbe csak beletúrsz kb. Reggel és beáll,de ugye kinek-mi.

2021. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon egyszerűen alakult ki a stílusom. Idegesített a hajam, aztán tavalyelőtt fogtam és leborotváltam az egészet. Így most kényelmes, jól is áll, nem tervezek változtatni rajta. Az egyetlen gond vele az, hogy gyorsan nő, két-három naponta kell borotválnom a fejemet, de megéri.
2021. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, a nincs hajjal valóban kevés probléma van :D.

Nekem sajnos az nagyon nem fekszik, így marad a problémásabb út.

Plusz... sajna a családi genetika úgyis kinyírja majd a hajamat, hát addig meg legalább legyek elégedett vele, amíg van mivel.

Ez a fodrászos téma nekem annyira... csajos... na... fura vagyok :D

Bár kétségkívül ez a megoldás a legjobb, csak a hiúság-hülye gondllkosád kombinációja....

2021. jún. 11. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!