Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Éretlen pattanás kinyomása...

Éretlen pattanás kinyomása után a helyén új keletkezik. Ez normális? És miért?

Figyelt kérdés
Azért mert nem volt rendesen megérve, és nem is ürült ki rendesen? Érdekes, már vagy 3-4 napja kinyomtam, és ma este jött a helyére egy másik....
2010. aug. 25. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen pattanást SOSEM szabad kinyomni!!! Csúnya heged lesz! Megkell várni mig megérik és utánna. Egyébként azért gyűlt vissza mert nem vártad meg és nem jött ürült ki rendesen. Addig fog visszajönni mig kinem jön belőle minden.
2010. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én érettet is cska úgy merek kinyomni, ha előtte gőzölök. Különben nekem gőzölés után is ksiebb hegem lesz ha kinyomom, sőt akkor is marad heg, ha hozzá se nyúlok a pattanáshoz, csak hagyom leszáradni...
2010. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én arcmosás után fogtam egy tűt, kicsit megböktem a bőrt, és szépen ki is jött a tartalma, 2 apró kis pötty lett a helyén, ilyen mini-varrat, ez volt 3 napja, de most már egy búb növekszik ott a helyén
2010. aug. 25. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!