Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak a Douglasbol érdemes...

Csak a Douglasbol érdemes parfümöt venni? Vagy az összes online shopba, boltba ugyanabból a raktárból érkeznek a parfümök?

Figyelt kérdés
A parfimo oldalról rendeltem.egy parfümöt, ami más volt, mint annó az, amit a Douglasból vettem 5 éve. Ugyanarról a parfümről beszélünk. Vagy idővel kicserélik az összetevőket, azért nem olyan tartós már?

2021. júl. 23. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Notino-ról rendeltem kb másfél hónapja és teljesen meg vagyok a két parfümmel elégedve.

Nekem ez volt az első online parfüm vásárlásom, főleg úgy, hogy előtte még a parfümöt se szagoltam meg.

2021. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Vettem onnan én is múltkor, de az sem volt már olyan tartós. :/
2021. júl. 23. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg a legnagyobbak is valtoztatnak idovel az osszetevokon. De attol meg lehetett hamis.
2021. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 elég szomorú, hogy változtatnak. Mindegy ,ez van xd
2021. júl. 23. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Notino-n szoktam vásárolni, illetve nemrég próbáltam a parfum.hu-t ők sem rosszak. A tartósság változhat egyrészt a legyártott batch-ek minősége sem mindig konzisztens, másrészt vannak reformulation-ök, amikor a gyártók kicsit újragondolják egy régebbi illatukat, ilyenkor gyakran előfordul, hogy az adott parfüm veszít a tartósságából sajnos.
2021. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
velem bunkó volt a parfum.hu embere. A parfumstar shop is jó. Korrekt.
2021. júl. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!