Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet jól kinézni...

Hogyan lehet jól kinézni minél kevesebb idő alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok időt töltök a fürdőszobában, és kezd már zavarni egy kicsit. Nem pepecselek pedig, csak egyszerűen annyi mindent csinálok.

Borotválni szoktam, mert nagyon érzékeny a bőröm, de azt ugye 1-2 naponta kell, testápolózok minden nap, mert azonnal kiszáradok, a sarkamat, arcomat is radírozom, krémezem, a hajamra is kenek+fújok több mindent. Szemöldököt is magamnak szedek, a körmömet nem festem ugyan, de a vágás is hosszadalmas, mert gyakran benő, és nehézkes levágni.

Sminkeléshez kevés terméket használok, de attól még az is 10-15 perc.

És mivel sokat tornázok, így zuhanyozni és hajat mosni is sűrűn szoktam.


De valahogy mindig úgy érzem, hogy mások egyszerűen csak felkelnek és szépek, nekem meg mindig annyit kell küzdeni, hogy ne nézzek ki ápolatlanul..


Ti hogy oldjátok meg ezeket a dolgokat? Mivel tudnék gyorsítani esetleg?


2021. júl. 25. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de aranyos vagy :) Igen, mások természetesen maguktól szőrtelenítenek, alapból hibátlan formára nő a szemöldökük, a körmüket sem kell vágni, akinek színes, annak is magától olyan, és abszolút senki sem szokott feldobni reggelente egy kis BB krémet+szempillaspirált... Ne haragudj, de amit te csinálsz kb a minimum és az alap igényesség, és ennyit mindenki megtesz, sőt...

Ebből maximum a sminket tudod elhagyni, vagy ha a borotválgatás nagyon zavar, akkor elmehetsz lézeres szőrtelenítésre.

2021. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ez az alap hogy az arcodat megfelelően ápolod, hajadat rendszeresen mosod, szőrtelenítesz és zuhanyzol. Ezt minden nő megcsinálja.

Ugyanúgy én is megcsinálom ezeket de nem érzem sok időnek. A hajamra sok mindent használok sampon, pakolás, spray, hajolaj de egy fél óra alatt megvagyok vele, szőrtelenítés+testradír+fürdés szintén fél óra ha az egész testemen egyszerre csinálok mindent. Napi zuhanyzás 10 perc. Arcápolásom áll egy arclemosóból, hidratálókrémből, reggel fényvédőből, este ezt még kiegészítem smink lemosassal (heti egyszer hámlasztás, heti párszor szérum) ez sem több 10 percnél.

Sminkem 10 perc maximum. Körömvágás 10 perc, szemöldök szedés 10 perc. Én egyáltalán nem érzem ezeket sok időnek szerintem ez a minimum.

2021. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!