Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy járjak szoliba, mert túl fehér vagyok? Olyan nagy baj, ha világos a bőröm?

Figyelt kérdés
Még mindig divat a barna bőr? Világéletembe hófehér voltam, és minden nyáron megkapom, hogy jàrjak már szoliba vagy menjek napozni, mert olyan hófehér vagyok. Talán gond? Magyarországon egyáltalán nem szép a fehér bőr? Nekem a koreai, kínai lányok világos bőre tetszik nagyon, és én kivételesen örülök, hogy én is ilyen világos vagyok. Régebben voltam párszor szoliban, csakhogy hagyjanak végre békén, de szinte semmit nem barnultam.

2021. júl. 25. 23:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
56%

A kínaiak, ázsiaiak nem hófehérek, hanem azok szeretnének lenni. Napernyővel járnak, védik magukat. Rengeteg fehérítőt árulnak, ismerősöm látta kint élt.

Az agyonszolizott bőr úgy ráncosodik hogy csak na, láttam már barátnőimen. Meg amúgy is köztudott.

Ne foglalkozz vele mit akarnak. Irígyek...

2023. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!