Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántam, hogy rövidebbre...

Megbántam, hogy rövidebbre vágattam a hajam, mikorra lehet mellig érő?

Figyelt kérdés

Nagy bánatomban fordulok most ide.

Pár napja már elegem lett a hosszú hajamból, abból hogy mennyire teher nekem a hajmosás, hajszírítás (ne kérdezzétek miért, csak utálom) és úgy érzetem kényelmesebb lenne ha rövidebb lenne.

Tévedtem!

A hajam épp váll alatt volt picivel és sokszor van ez hogy egyszer szeretnék szép hosszú hajat majd mégis a rövidebb lenne kényelmes és sosem fogom elérni így hogy tényleg hosszú hajam legyen, főleg nyáron van ez néha a meleg miatt.

Most igaz rövid, váll alatt van és bevallom szarul néz ki, nem én csináltam de aki csinálja nekem mindig jó lett és így megspóroltam a fodrászt, most is jó csak bánom hogy levágattam.

Régóta vagyok szőke, van hogy pihetnetem mint most is, voltam többféle is és azt hiszem megtaláltam a stílusom, mindenkinek tetszett. Most jelenleg sötét barna vagyok ami az eredeti hajam is félig még meg maradt a szőke de így utálom a mostani hajam, mindig felfogom hajgumival.

A célom az, hogy legyen legalább mell alatt érő a hajam és szép ragyogó szőke mint annó de most hogy folyton megzavarodok olyan mintha sosem érezném el ezt a hosszat..

Mekkora lehet már mellig érő a hajam ha most olyan áll alatt van picivel?

Más is járt így? :(



2021. júl. 26. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Havi egy-masfel cm- t nő a haj.
2021. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1.köszi...:/
2021. júl. 26. 17:19
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Most nem teljesen világos. Most váll alatt van, tehát az nem is rövid! Az szerintem hosszú. Teljesen okés. Szerintem egyeszerűen csak élvezd.
2021. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Körülbelül február környékére lesz olyan hoszu.
2021. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Most váll vagy áll alatt van? Te megint a visszakérdezgetős vagy?
2021. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

A viszakérdezgetöset letiltoták.

2021. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb 8-9 hónap, mire megnövi azt a 10-12 centit. Ez van, tudom, mennyire zavaró lehet a hosszú haj, mosni meg egy évezred mire megszárad de valamit valamiért.
2021. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 mondjuk kb 5 perc újra regisztrálni
2021. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tud ujra regisztrálni mert ilyenkor letiltják az ip cimet is .
2021. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as, engem is tiltottak már ki régi accountról és 4 évig nem is tudtam újra regelni.


Nyilván, ha hackelek, ment volna, de a macera, szóval nem.

2021. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!