Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budos haj szindroma! SHS! Mi...

Budos haj szindroma! SHS! Mi a megoldas?

Figyelt kérdés

Kerlek segitsetek! Naponta mosok hajat es ez sem segit. Par ora utan budos lesz a fejborom! Borgyogyasz nem adott ra valaszt! A szag elviselhetetlen, a fejboromon erzem. Utana olvastam, mi is lehet, annyit talaltam rola, hogy ez valoszinuleg SHS. Ajanlanatok valamit, ami esetleg masnak is bevallt? Elkeserito a helyzet:(

Koszonom



2021. aug. 3. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sampont használsz? Milyen hosszú a hajad? Fejbőrödön milyen egyéb tünete van a szagon kívül?

Bármi szokás aminek köze lehet a fejbőröd állapotához?

2021. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az maradt végül az egyetlen megoldás, hogy letoltam az egészet nullásgéppel.
2021. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a régi H&S volt jó rá, de kivették belőle a jó összetevőket.
2021. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Milyen nullas gep? A fejborrel van gond.

Egeszsegesen etkezem, vegetarianus taplalkozast folytatok.

Sajnos zsirosodasra is hajlamos, gondolom nem tesz jot a hajnak a napi hajmosas, de egyszeruen muszaj megmosni, a szag elviselhetetlen.


Koszonom az epito jellegu hozzaszolast 1-es es 3-as! Szinte mindent kiprobaltam! H&S-tol kezdve szinte mindent, ami a palettan van! Nizoralt is stb. A gyakoro hajmosastol a hajvegek toredezettek, vall ala er a hajam, lany vagyok! Igy nem megoldas a nullas gep.


Kellemetlen az egesz, lassn utcara sem merek kimenni:(

Abogy utana olvastam, valami bakterium okozza, probaltam otthoni praktikakat, ecetes, trafaolajas oblites..citrom..tenyleg minden, amit talaltam! De egyszeruen semmi megoldas nem valt be.

2021. aug. 3. 12:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy próbáltad már, hogy teafaolajat hajmosás előtt belemaszírozol a fejbőrödbe, hagyod kb. 1 órát és utána mosol hajat?

Nincs véletlenül zsíros korpád?

2021. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig h&s jó volt régen. Olyan sampont keress, bár nem hiszem, hogy lesz ilyen, amiben zinc carbonate és zinc pyrithione együtt van.
2021. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rozmaring főzet?
2021. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg másik bőrgyógyásznál próbálkozni? Először pl jó lenne kideríteni, hogy mi okozza a problémát mert ennek hiányában maximum csak a tüneteket tudod enyhíteni- ez utóbbival viszont a leírásod alapján nem boldogulsz. Ha valóban baktérium okozza, akkor a doki lehet felír neked antibiotikumot. A gombás fertőzés lehetősége nem merült fel mint lehetséges kiváltó ok?

A helyedben én addig bem nyugodnék, amíg nem sikerül normális dokit találnom.

2021. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a tovabbi valaszokat. Teafaolajat higitanom kellett, nagyon csipte a fejboromet, igy samponba keverve hasznaltam.


Rozmaringot meg nem probaltam, de mindenre nyitott vagyok.

A cink mire jo? Megprobalok keresni ilyen osszetevoju termeket, esetleg kulfoldi oldalrol.


Azert gondoltam ide irni, mert borgogyasz nem tudott segiteni, de lehet, hogy rossznal probalkoztam.

Aztan hatha valakinek volt ezzel tapasztalata sajnos:(


Apolt vagyok, de ez a szag elviselhetetlen, szamomra is:( mit varnek mastol!

Mindenesetre nem adom fel!

2021. aug. 3. 19:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Esetleg a Pierpaoli-tól próbáld ki az Antiforfora sampont, nekem nagyon-nagyon jó volt (Rossmannban kapható, kb 1600 Ft, nagy flakon).


Amit még esetleg tudnék ajánlani, az az almaecetes vízzel való hajöblítés.

2021. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!