Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a megoldas a gyeret tudat...

Mi a megoldas a gyeret tudat de felnott test szindromara?

Figyelt kérdés
Felnott ferfi vagyok de sokszor gyerekkent gondolok magamra. A gyerekkori enemre keresek valakit mindig aki vedelmezne vagy megoldja a dolgokat helyettem, egy felnottet aki vedelmez.
2020. jan. 9. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Haver, ez rohadtul nem szindròma, mindenki ìgy van vele. Èn is 18nak èrzem magam pedig duplàja vagyok, ès èn is szeretnèm, ha màs oldanà meg a problèmàim, ezt lustasàgnak hìvjàk. Nyugodj meg, egy dekàt nem vagy speciàlis.
2020. jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legbelül mindannyian gyerekek vagyunk :) csak kifelé játszük meg a határozott céltudatos felelősséget vállaló felnőttet
2020. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a szüleidtől nem kaptál gyerekkorban elég biztonságot, azért keresed most mindenben és mindenkiben azt.

Muszáj felnőni, semmilyen kapcsolatod nem fog működni, ha nem vagy képes felelősséget vállalni semmiért.

2020. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pszichiáterem mondta, hogy a bennünk élő gyerek nem szűnik meg létezni, a felnőtt énünk csupán körbenövi azt.


Így maga az érzés természetes, de ha mindig másokat ugráltatsz magad helyett, az már döntés kérdése... És velük szemben kihasználás szerintem. D:

Szóval csak tudatosan tudsz a dolog ellen tenni.


Egyébként nekem is nagyon furcsa belegondolni, hogy már 24 vagyok, nem egy 0-18 közötti gyerek.

2020. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg lényegében gyerek vagyok, de belül a sok gyötrődés miatt már nagyon régóta nem :D nem vagyok felnőtt se, csak egy nagyon szar ember.
2020. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!