Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női társak! Hogy borotváljátok...

Női társak! Hogy borotváljátok a lábatokat hogy nem marad rajta szőr?

Figyelt kérdés

Bent leborotválom a lakásban, minden szépnek lászik, sehol semmi, majd kimegyek a tűző napra és vissza kell szaladjak mert össze-vissza rajtamaradnak a szőrszálak, ami kint meglehetősen feltűnő.

Mindig ez van, el nem tudom képzelni más hogy csinálja?


2021. aug. 14. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Szőrtelenítő krém szépen leszedi
2021. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom, én fürdés után borotválom, bokától térd felé, több csíkban, térdemnél különösen odafigyelve. Nem szokott rajta látható szőrszál maradni, mondjuk nekem szerencsére nem is olyan erős.
2021. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, szerintem csak jobban körültekintőbbnek kéne lenned. Ne szűrt fénynél csináld, hanem természetes megvilágításban és szép lassan. Miután végeztél pedig nézd át a lábad és az esetleg kimaradt szőrszálakat szedd le külön.
2021. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én az udvaron borotválom pont emiatt. Nézzetek hülyének, de kiülök a ház elé a padra és ott jól látom mi a helyzet.
2021. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Menj át rajta többször. És nefelj, rajtad kívül senki nem nézni, hogy hol maradt egy két szőr, de tényleg, senki. Szóval nyugi. 😊
2021. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj át többször rajta, borotválkozás előtt tusfürdővel bekenheted a lábad, hogy jobban menjen a penge.

Mondjuk ha marad is, ne foglalkozz nagyon vele, úgyse fogja mindenki azt nézni, vagy szóvá tenni.

2021. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Többször menj rajta át.
2021. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor előfordult ez. Elkezdtem használni borotvahabot azon jobban látom hol borotvaltam már es hol nem. Egy részen 2-3x is végighúzom lentről felfelé 5 pengés borotvával. Azóta nagyon szép mindig.😊
2021. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Brutális lábszőrzetem van,szinte virít,mégis gyakran maradnak szőrszálak,különösen a combom hátsó részén :)
2021. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!