Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után kipattogzik...

Borotválkozás után kipattogzik a bőröd?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Először én is hülyeségnek tartottam de egy minőségibb legalább 3 vagy 4 pengés Gillette borotvával tényleg sokkal jobb a borotválkozás mint egy olcsóbbal plusz még Gillette borotva zselével nem habbal. Plusz borotválkozás után bekenem magam bőségesen testápolóval ajánlom a Neutrogena Depp Moisture testápolót érzékeny bőrre ami illat mentes és lényegesen sokkal kevésbé pattogtok ki vagy egyáltalán nem.
2021. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szerencsés vagy. Mindent próbáltam már (sudocream, neogranormon, aloe vera gél, sensitive after shave), de bikini vonalnál mindig kipattogzom. Akármilyen milyen eszközzel (borotva, gyanta, epilátor) csinálom, vége ugyanaz... lábamon nem csap ki 🤷‍♀️ kezdem feladni


Valószínű ő is érzékenyebb bőrű

2021. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!