Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet azzal csinálni ha...

Mit lehet azzal csinálni ha egy lány nem akarja szőrteleníteni magát?

Figyelt kérdés

Hosszú fekete szőr van az arcán is például.

Borotválni nem akarja, mert akkor megerősödik a szőr, gyantázni nem akarja, mert az meg fáj.

A kezén is 3 centis fekete szőrök vannak.

Marhára zavar bármennyire is szeretem.

18/N

én 21/F

Ugye nem csak én találom gáznak ezt?


2010. aug. 30. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

15éves vagyok és én is gáznak találom.

Szerintem próbálj utalni rá hogy nem tartod vmi gusztának ha ilyen szőrös, próbálj vmit tenni, mert ez eléggé zavaró:/

2010. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
gyantázza csak, minden igényes nő szőrtelenít. az arcát meg szőkítse. fekete hajam van, és tejfehér bőröm. nekme pl mindenemet sikerül szőrmentesen tartani...
2010. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Annyira nem lehet nagy szerelem... De ha mégis, akkor ne b.sztasd, majd rájön!
2010. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy gyantázza erre meg azt mondta, hogy oké, hogy én így gondolom de ő neki így megfelel. hát pfff.
2010. aug. 30. 19:09
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit taszító..:D:D
2010. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítő krém? Mondjuk azt arcra nem, karra nem tudom. Amúgy a gyanta se fáj, ha nem erős a szőr, inkább kellemetlen...
2010. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Annak örülök, hogy legalább jönnek a hideg idők és így legalább pulóverben nem látszódik a karja. Amúgy meg szeretem és nagyon rendes csaj csak ilyen igénytelen vagy hogy mondjam. Ezért rossz a helyzet, mert ha nem szeretném akkor mondanám, hogy ha szőrös maradsz akkor viszlát.
2010. aug. 30. 19:55
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha neki így jó, és nem zavarja, hogy más szt visszataszító, akkor nem kell erőltetni. Ha téged meg ennyire zavar, akkor keress magadnak más barátnőt. és ezt most úgy mondom, hogy 21 éves lány vagyok, aki rendszeresen szőrtelenít (mondjuk a kezemen nem, mert így is egy vagyont költök gyantáztatásra, borotválni meg nem akarom)...
2010. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek kérdező,elég rossz lehet.

Hát az egy dolog ha te szereted ,de ha Ő szeret téged akkor azért számíthatna neki a véleményed.

Én mindíg kikérem a barátom véleményét(még ruhavásárlásnál is:),mert számít,hogy tetszek neki.

Sokak gondolom most hülyének fognak nézni,de írd le neki pl egy levélbe.(Gondolom nem szeret erről beszélni,biztos kellemetlen neki is)

Írd meg ,hogy szereted,de számodra vonzóbb lenne és Te is változtatnál ilyen ügyben ha Őt zavarná.

Vagy egyszerűen kérje ki más véleményét is,hátha ugy meggyőzhető.

Sok sikert!:)

2010. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

hát ezek alapján amit leírtál, nem szereted azt a lányt. hogy írhatsz olyat, hogy "igénytelen" meg "pfff"? akkor legalább ne írd azt, hogy mennyire szereted. te se lehetsz szerintem különb, ha így beszélsz a barátnődről.

15/L

2010. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!