Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet azzal csinálni ha...

Mit lehet azzal csinálni ha egy lány nem akarja szőrteleníteni magát?

Figyelt kérdés

Hosszú fekete szőr van az arcán is például.

Borotválni nem akarja, mert akkor megerősödik a szőr, gyantázni nem akarja, mert az meg fáj.

A kezén is 3 centis fekete szőrök vannak.

Marhára zavar bármennyire is szeretem.

18/N

én 21/F

Ugye nem csak én találom gáznak ezt?


2010. aug. 30. 18:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert ő nem tartja annak-azért, mert most a divat vonulata azt mondja, hogy igénytelen, aki nem szőrtelenít, attól még nem minden egyes ember gondolja így, ezt kellene felfogni (érdekes módon 10-20-30 évvel ezelőtt még nem volt ekkora szőrtelenítésmánia, pedig, gondolom, az emberek ugyanolyan homo sapiensek voltak, mint mi). Fölösleges ráerőltetned... ha meg ilyeneket mondasz, hogy a "tuti csajok" kicikizik, és hogy gázul néz ki a csajod, akkor a kapcsolatotokban is kell problémát keresni... aki ilyet mond, az sztem nem szereti IGAZÁN a párját (mert elvileg nem a külsejébe kéne szerelmesnek lenned, hanem abba, aki, és ha őt szereted elvileg, akkor minek akarsz olyat ráerőltetni, amit ő nem akar???)


(és ezt tényleg úgy mondom, hogy én szőrtelenítek, a karomon kívül mindenhol...)


21/l

2010. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Legjobban a bajusz zavar. Senki ne mondja már, hogy az normális. Ha legalább azt gyantázná akkor békén hagynám.

Ha nem szeretném akkor már rég mondtam volna neki, hogy ha nem szőrtelenítesz akkor viszlát.

2010. szept. 1. 17:45
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát pedig a bajusz gyanta tényleg nem nagy cucc. Nekem hideggyantám van, azzal lerántod egyszer jobbról egyszer balról azt jóvan. Én nem nagyon bírom a fájdalmat, meg érzékeny is a bőröm, de ez még nekem sem fáj. A hideggyanta csíkok arcra (nekem Veet van)tök sokáig kitartanak meg gyorsan meg is van az egész.

Egyébként szerintem hülyeség amit páran írtak. Ha nekem nem tetszene valami pasimon én is megmondanám neki. Na meg ha a pasimnak nem tetszene valami rajtam, akkor jobban örülnék ha megmondja nekem. (mint mikor lila tincs volt a hajamban, pasimnak nagyon nem tetszett, de azért még ugyanúgy szeretett, de megmondta nekem én meg átfestettem. [x )

2010. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
52%

Ebben igazad van, hogy ha nem tetszik valami, akkor meg kell mondani a másiknak. Ha az én pasimnak nem tetszik valami, akkor azt megmondja nekem és ez így jó. Mert elvégre nem magadnak, vagy másnak kell tetszened, hanem a pasidnak, elvégre ő szeret téged, nem pedig mások. Persze magadnak is kell, hogy tetszél, de leginkább a pasidnak.


De kényszeríteni meg nem szabad senkit, mert megutál. Majd rájön ő magától is és majd változtat. Mindig azt a legnehezebb megcsinálni, amit mások várnak tőled. Ha magadtól döntesz, könnyebb...

2010. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!