Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire drága/milyen sampont...

Mennyire drága/milyen sampont használsz? (szavazás)

Figyelt kérdés

Ugye elég megoszlóak a vélemények a samponokkal és balzsamokkal kapcsolatban. Van aki esküszik egy drogériás termékcsaládra, van aki szerint az üzletekben kártékony semmire sem jó hajápolási szerek vannak, és csak fodrászkellékesben vásárol professzionális termékeket.

Ti mit használtok? Mi a véleményetek erről?



2021. szept. 5. 13:55
A kérdező szavazást indított:
A bolti legolcsóbbat veszem ~ 500 ft
Boltban veszem de nem a legolcsóbbat ~ 500-2 000 ft
Fodrászkellékesben veszek profi cuccokat ~ 5 000-10 000 ft
44 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg sampont kipróbáltam már, de még mindig nem találtam meg a tökéleteset.
2021. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osszetevoket kell nezni mindig, drogeriaban is van olyan sampon ami jo osszetevokkel rendelkezik, es fodraszkellekesnel is van olyan, aminek a 2. Osszetevoje a parfum 😂 en is rengetg sampont balzsamot es pakolast kiprobaltam mar. A legutobbi nagy csalodas pl egy joico hajpakolas volt...
2021. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiket most használok az 2-5000 Ft között van(az egyik 200 a másik 500 ml-es). Gyógyszertári márka(uriage és apivita).

Elégedett is vagyok velük. Az apivitaval hadban állok mondjuk, mert először nagyon viszketett a fejem, de most másodjára meg semmi ilyesmi nincs.


Fodrászkellékest is használtam jó pár éve(alfaparf lisse design termékcsalad), de az eleven australia is érdekel.

2021. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne gyenge, száraz, töredezésre hajlamos hajam akkor simán jó lenne a bolti is, de sajnos nem lettem jó genetikával megáldva ezen a téren :D Wella SP Repair avgy Hydrate termékcsaládot használok a fodrászom ajánlására (sampon, balzsam, hajpakolás). Nem a legdrágább, de nem is olcsó, nekem simán megéri.
2021. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha problémás a hajad érdemes inkább professzionális hajsampont és balzsamot választanod.Tehát a fodrászkellékest, vagy gyógyszertárat ajánlom. Mivel a drogériákban kapható termékek gyártói nagyon sok pénzt fordítanak a termék reklámozására, sok esetben a hatóanyagok mennyiségén és minőségén spórolnak. A professzionális termékek többnyire nicsenek agyonmarketingelve. Én személy szerint, bár problémamentes a hajam de mégis fodrászkellékesben vásárolom mind a sampont, és a balzsamot is, és hajfestéket is ott fogok, ha szükségem lesz majd rá.
2021. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én nem feltétlen az árat nézem, hanem a véleményeket egy adott termékről Krémmánián. Oké, tény, hogy azért 3-4 ezreket nem szívesen adnék ki egy samponért, pláne, hogy amiket eddig kipróbáltam samponokat, se az olcsóbbak, se a drágábbak nem segítettek abban, hogy kevésbé zsírosodjon a hajam. De szóval én véleményeket nézek róla a neten, az alapján szoktam venni és próbálgatni samponokat. Jelenleg például egy Alterrás samponom van, talán 700 forint körül lehetett. Pont új sampon kellett, viszonylag jobb véleményeket olvastam róla, így kipróbáltam. Igazából semmi extra, de most elhasználom, és utána nem tudom, hogy pontosan milyet fogok venni. A balzsamot is vélemények alapján veszem.
2021. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sabborheas dermatitiszem van, sok sok évig drága sampont használtam, 5000 Ft volt egy közepes tubussal, de egyik sem használt, azóta boltban veszem a sampont, amelyik éppen megtetszik, 1000 Ft körül szótlan venni. Schauma, Garnier, Gliss Kur, ilyenek. Nekem az a véleményem, hogy ma már lehetetlen úgy élni, hogy ne kerüljön a szervezetünkbe káros anyag és lehetetlen csak olyanokat használni, amiben nincs káros anyag. Ha nem a samponoddal, akkor az arckrémeddel, vagy a korrektoroddal viszed be, vagy csak kimész az utcára...
2021. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én DM-es 500 forintos sampont és balzsamot használok, sokmindent kipróbáltam, és az jött be. De szerencsére nem töredezik a hajam vagy ilyesmi, nem igényel nagyon speciális ápolást.
2021. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!