Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A frissen mosott haj miért...

A frissen mosott haj miért olyan borzos és áll mindenfelé?

Figyelt kérdés

Vagy ez nem minden sampontól ilyen?


Érdemesebb lenne inkább lefekvés előtt (este) hajat mosni és reggelre mire emberek közé megyek rendeződik?



2021. szept. 10. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább told le géppel, és nem lesz ilyen gond vele.
2021. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szárítási technika miatt is lehet. Nekem akkor egy fokkal jobb a helyzet, ha alacsony fordulatszámon és magasabb hőfokon szárítom.
2021. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted a fordulatszám/hőfok párost?


Nekem a hajszárítómon csak egy háromfokozatú gomb van sajnos. :/

Érdemes lenne valami spécibb hajszárítót beszerezni?

2021. szept. 10. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: én hosszú hajú lány(29 évemmel már inkább nő 😅) vagyok és nem az egyszerű 3000 Ft-os hajszárítót veszem, hanem olyat ami ionizáló és lehet állítani a hőfokot és a fordulatszamot. Ez két külön gomb(ha három van, akkor abból az egyik a hideg levegős funkció)


Ha csak egy van, akkor nem tudod állítani ezeket. Ha bekapcsolaskor van egy alacsonyabb és egy magasabb fokozat, akkor abból az alacsonyabban próbáltd meg szárítani.

2021. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na majd konzultálok akkor Elon Musk-kal egy személyreszabott hajszárító legyártásáról. :) :) :)
2021. szept. 10. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!