Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet ez az arcbőrömmel?...

Mitől lehet ez az arcbőrömmel? Lentebb kifejtek mindent.?

Figyelt kérdés

Szóval aknés nagyon érzékeny bőröm van, amire bőrgyógyász ajánlására a la roche posay mitteszerek elleni programot és eucerin mattító fluidot, mélytisztító zselét és bőr megújító krémet. Ez mellett ma elkezdtem fény védőt is használni annak nem ttudom a nevét de valamilyen hipoallergén cucc.


Ezekre kaptam mintát is, hogy biztosra menjünk vele, hogy nem vagyok allergiás és egytől sem lett soha semmi gondom.


Már két hete használom mindet a fenyvedőn kívül és pár napja azt vettem észre hogy este mikor felkenem a cuccokat reggel úgy kelek fel hogy valami folyadekkal van tele (talán faggyu vagy nem tudom mi lehet a neve) ami az orromon és a homlokomon lévő porusokbol jön ki és mikor felkenem a reggeli cuccokat ég a fejem, be vörösödik és kicsit a szemem is érzékenyebb. Ma felkentem a fény védőt semmi nem lett tőle csak borzasztóan fenylett a fejem és olyan szinten vörös most is az orrcám és fénylik hogy csak na.


Nagyon csalódott vagyok mert előtte működtek és most semmi nincsen csak fénylik a fejem és folyamatosan dől belőle a folyadék és borzasztoan vörös az orrcám és a homlokom is. Nem tudom már mit csinalhatnék mert ez nagyon sokat ront a közérzetemen és megvisel lelkileg is mivel nagyon sok dolgot kipróbáltam már az arcomra az évek alatt és soha nem lett jobb, évek óta ilyen vörös fejjel kell mennem mindenhova. Autoimmun beteg vagyok és állandóan van az orrcámon vörös folt de az ellen sem tudom mit kellene tennem mert borzasztóan zavaró az is.



2021. szept. 15. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Bőrgyógyászhoz kell visszamenned, addig ne használd tovább.
2021. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom mitől lehet, de minden embernek ugyanezt írják fel aki pattanásos.Nekem is csak ártottak ezek a termékek, nem hasznàltak semmit.Ezzel nem vagyok egyedül, rengetegen panaszkodnak erre.

Nekem korpás-szeboreás a bőröm (zsíros is néhol, de vízhiányos, nagyon érzékeny, pattanásokra,mitesszerekre hajlamos), arra is ezeket ajánlották.Hát semmi javulás nem volt, foltokba hámlott, égett a bőröm.Szerintem te is hagyd rá ezeket a kencéket és inkább valami profi kozmetikustól kérj segítséget, nekem is így jött helyre a bőröm.A bőrgyógyászok semmit nem segítenek.

2021. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Pattanásos nem vagyok. Csak zsíros és vízhiányos és hajlamos a mitesszerekre.

Nekem kozmetikus Vichy termeket ajánlott Vichy Normaderm amely problémás bőrre jó. Nekem bevált. Ezek is hipoallergen termékek.

2021. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!