Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcbőrömmel,...

Mit csináljak az arcbőrömmel, ha 30 évesen is jelennek meg mitesszerek és pattanások?

Figyelt kérdés
Nem az a nagyon durva, de pont annyi, hogy ne legyen végre szép bőröm. Minden kivizsgáláson voltam, minden negatív, kozmetikushoz jártam egész kamaszkoromban és most is, többhöz is. Nem tudom már mit csináljak.
2017. márc. 28. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg pihentetni a bőröd. Ne járj egy ideig kozmetikushoz. Ha túl sok kencét használsz, azokat is mellőzd.

Nekem pl. a Nivea krémektől mindig pattanásos lett. Most már csak Clinique termékeket használok.

2017. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állj le sajtokról, kefirekről, joghurtokról, tojásról, túróról. Rossz minőségű csokoládékról, rossz minőségű krémes süteményekről.
2017. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 tapasztalataim szerint a táplálkozásnak ehhez semmi köze, sokkal inkább adottság és hormonok kérdése. Én mindig sok tejterméket ettem, mégsem vagyok pattanásos(csak menstruáció alatt szokott előjönni néhány). Kérdező, lehet pont az a baj, hogy sokat nyúzod a bőröd. Nekem ugyan alapból is szép a bőröm, de nemis használok rá semmi sminket(csak ritkán), amikor gyakran alapozóztam, elég sok előjött, vízzel mosom csak, heti 1x arcradír.
2017. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindent rákenek, és nincs egy db pattanásom sem.


Tesómnak azt mondták, fogadja el, hogy ilyen a bőrtípusa.

2017. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!