Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet szep bőröm?...

Hogyan lehet szep bőröm? Tippek tanácsok ?

Figyelt kérdés
Szóval a bőröm az nm is tudom. A vállam pattanásos. A karom pedig néha olyan lila kékes színű. A lábam a combom olyan piros pöttyös de át nm pattanás vagy miteszer hanem csak ilyen pöttyös. Am el is vagyok hizva szóval lehet e miatt ilyen nm tudom… én ilyen sima puha bort szeretnek ilyen pöttyök nélkül.
2021. szept. 24. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
20%

Lehet szép persze, de változtatni kell hozzá az életmódon meg úgy mindenen.


Kezd az étkezéssel. El nem tudod képzelni mennyi minden múlik azon.

Sok zöldség, még több folyadék (víz, zöld tea napi 2-3 l) kevés cukor. Ez kulcsfontosságú.


Vitaminok. Alapok a c, b, ásványi anyagok. Keress egy jó komplex multit mellé pedig olyan vitamint amiben "szépség" összetevők vannak. Ilyen az e vitamin, halolaj stb. Nézz utána, válaszd ami szimpatikus.


Ez a belső támogatás, enélkül kenheted magad bármivel, nagyon nagy változás nem lesz.


Aztán, testmozgás. Nem gond hogy ha van kicsi túlsúly, amennyiben így érzed jól magad, de ettől függetlenül keress valamit, amivel nem csak a testednek de a lelkednek is jót teszel. Ha találsz olyat ami kifejezetten tetszik, és élvezed az nagyot tud dobni. Felszabadulnak olyan hormonok, amik segítik a testedet széppé tenni úgymond. Pl jóga, kirándulások a szabadban, jó sok sétával. Mehet ennél durvább is, mint kardio vagy akármi, de nekem a kirándulás vált be leginkább, mentálisan nagyon feltolt és a sok setatol leadtam egy valag kilót.


A végén pedig a kozmetikumok. A lábad pottyei valószínűleg a "strawberry skin" jelenség, keress rá. Hamlasztokkal tudod enyhíteni/megszuntetni a dolgot, a hamlasztas nem egyenlő a bőrradírral, aha és bha savas tusfurdot keress.

Testápoló olyan legyen ami táplál, argán olajas vagy ilyesmi.


Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2021. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!