Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúknak miért nem tetszik a...

A fiúknak miért nem tetszik a rövid haj nőkön?

Figyelt kérdés

Levágattam a hajamat de egyik fiúnak se jön be most mit csináljak?


Tudom hogy sok idő mire megnő újra



2021. okt. 4. 19:41
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Nyakam tetjéig ér. Ahol kezdődik az állam.


Akkor lehet hogy várnom kéne a megfelelőre és elengedni azokat akiknek nem tetszik ez a hajam?

2021. okt. 4. 21:00
 12/36 anonim ***** válasza:
93%
szerintem is jobban kiemeli a rövid haj az arcot, szóval széparcú lányoknak jól áll. A tüsi hajjal sincs szerintem probléma, van, akinek az is jól áll
2021. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
85%
lehet, hogy csak fura a frizurád, nem? :D egész pontosan milyen alakú lett?
2021. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Fazonra egyenesen lett levág a a vége és kicsit a széle rövidebbre. Szóval meg van emelve hogy ne lapuljon a fejemre
2021. okt. 4. 21:25
 15/36 anonim ***** válasza:
86%

"Akkor lehet hogy várnom kéne a megfelelőre és elengedni azokat akiknek nem tetszik ez a hajam?"

Hát figyelj ez olyan, hogy ha kövér vagy akkor vársz arra aki kövéren szeret vagy lefogysz és akkor más pasik érdeklődését kelted fel. Ha neked így jó akkor várhatsz és választasz abból amiből lehet, ahogy akkor teszed ha hosszú a hajad. Már csak az a kérdés, hogy mennyire lesz metszete annak akik neked tetszenek és azoknak akiknek te tetszel és ez a fedés mennyire lesz nagy.


12-nek.

Igen csak akinek a rövid haj jól áll annak 90%-ban a hosszú is. Fordítva viszont nincs így.


Még annyit 14.

Ma voltam egy boltban. A csajnak állig ért a haja kb és szerintem teljesen jó csaj volt. Neki jól állt, bár ő inkább üzletasszony feeling volt, nem mondanám annyira aranyosnak (nem olyan volt akire azt mondom, hogy ő tipikus barátnő). Kb úgy nézett ki mint a "Fontos vagy nekem"-ben a nő rövid hajjal, csak neki barna volt és kinézettre jóval fiatalabb volt. Jobb csaj volt rövid hajjal mint a színész:D

Mondjuk igen, így belegondolva a csaj akinek rövid volt a haja veri a színészt rövid hajjal, de hosszú hajjal már azért elgondolkodtató, de én hosszú haj párti vagyok alapból:)

2021. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 95%-ban a hosszú hajú lányok jönnek. Nehéz megfogalmazni, talán nőiesebbnek érzem, hiszen főleg nők viselnek hosszú hajat. Meg tetszik, ha szép fényes, ápolt. Viszont valakinek csak a rövid haj áll jól, ez tény. Szóval tud ez is szépen mutatni egy lányon.
2021. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
86%
Én imádom a rövid női hajat, és biztos, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Engedd el a füled mellett a negatív megjegyzéseket, és vedd észre azt, akinek pont így tetszel.
2021. okt. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ő is bejön, de szintén azt mondta, hogy bocsi leszbi vagyok:


[link]

2021. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
17. vagyok újra. Az is biztos, hogy erősen divatfüggő a dolog. Amikor "én voltam fiatal", bő 20 éve, akkor emlékeim szerint sokkal népszerűbb volt a teljesen rövid, akár tüsi női frizura. És általában senkinek sem az volt az első gondolata, hogy csakis leszbik vagy kemoterápián átesettek hordanak ilyet. Lehetne sorolni a sztárokat is, akiknek szintén a rövid haj volt a védjegye akkoriban (Halle Berry, Charlize Theron...). Manapság pedig már az is drasztikus változásként kerül a hírekbe, ha egy ismert nő a hátközépig érő haját lapockáig vágatja, egyébként meg marad ugyanannál a semmilyen, egy hosszú, vasalt egyenfazonnál. Számomra ez nagyon unalmas. Sokkal jobban tud izgatni, ha valaki szembe mer menni ezzel a trenddel, és akár kopaszra nyírva is igazán nőies tud lenni. (Azt pedig nagyon sajnálom, hogy nem volt alkalmam az életben ilyen nővel közelebbi kapcsolatba kerülni...)
2021. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mostani divat ráadásul egy ördögi kör: lehet, hogy hiába tetszik valakinek egy rövid hajú lány, talán még saját magának se meri bevallani, mert hogy mit szólnak majd mások, ha egy ilyen barátnővel jelenik meg. Lásd a 6-osnak a roppant értelmes hozzászólását. Ez is nagyon gáz szerintem.
2021. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!