Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúknak miért nem tetszik a...

A fiúknak miért nem tetszik a rövid haj nőkön?

Figyelt kérdés

Levágattam a hajamat de egyik fiúnak se jön be most mit csináljak?


Tudom hogy sok idő mire megnő újra



2021. okt. 4. 19:41
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy a rövid haj jobban megmozgatja a férfiak fatáziáját csak nem mutatják ki?
2021. okt. 6. 16:24
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem mozgatja jobban. Csak sok itt a simp. Pontosabban: valakinek ez, valakinek az jön be. Csak talán kicsit több férfinek jön be a hosszabb haj, ennyi. Szerintem nem a rövid haj fog megakadályozni benne, hogy párt találj. (Legalábbis ha nem 3mm-es, bár még úgyis van esélyed.)
2021. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyunk egyformák. Mindig is lesznek olyanok, akik (hozzám hasonlóan) jobban felfigyelnek egy nőre rövid hajjal. Viszont a mai uniformizált világban, amellett, hogy sokan eleve elutasítják a "sorból kilógó" rövid hajviseletet, sok esetben akinek igenis tetszik, az sem meri felvállalni. De ahogy az előző is írta, nem a hajad hosszától függ, hogy találsz-e párt. Az a fontos, hogy egyrészt ápolt legyen, másrészt passzoljon a karakteredhez, és az jöjjön le, hogy te így érzed jól magad.
2021. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek megvannak. Ápolt is. Foglalkozok vele naponta. És szerintem illik is hozzám
2021. okt. 6. 17:46
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

"lehet hogy a rövid haj jobban megmozgatja a férfiak fatáziáját csak nem mutatják ki?"

Ezt nem értem:D Akkor most magad nyugtatod, hogy amúgy jobb nő vagy így, csak nem merik kimutatni vagy mi?:D

Itt mindenkinek simpelnek. Kövér nőkre is rárepül a sok kiéhezett hülye egy szánalom punci reményében.


Ha tetszik akkor tartsd meg. Te döntésed. Párválasztásnál meg úgyis ki fogsz várni ha csak nem vagy kezdeményező.

Nyilván látod, hogy mennyien próbálkoztak eddig és mennyien ezután. Ha a számok/jelöltek nem hozzák az elvártat, akkor vagy jobban kivársz vagy megnöveszted.

2021. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Ha ezek megvannak, akkor nincs más dolgod, mint hogy ne foglalkozz azokkal, akik elutasítják a rövid hajat, meg azokkal se, akik csak "jobb híján" próbálkoznak nálad (most találkoztam először azzal a szóval, hogy simpelni, de mintha ilyesmit jelentene, ahogy nézem). Így maradnak azok, akiknek tényleg így tetszel. És biztosan lesznek olyanok, ne aggódj.
2021. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked tetszik rövidebben a hajad, viseld úgy.


Bár a férfiak inkább a hosszú hajrs figyelnek fel, én is nőként jobban észre veszek egy szép hosszú hajú lányt, mint egy rövidebb hajút.


Van két ismerősöm, egyik sem szebb a másiknál, viszont az egyiknek ilyen 5 cm-es haja van, a másiknak meg vállig érő. A férfiak évek óta nem érdeklődnek a rövid hajú iránt, a másik akinek hosszabb, bár annak se mondanám hosszúnak a haját, de azért látványosan nagy tömegű haja van, mindig van udvarlója.


De sokat hallom a környezetemben is hogy mennyire kiakasztó számukra ha egy nő levágstja a haját. Teljesen kiábrándulnak belőle.


Na mindegy, de ne ez határozzon meg téged hogy másnak mi tetszik.

2021. okt. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó: A két ismerőseid esetében sem biztos, hogy a haj hosszúságán múlik ez. Ha a rövid hajú esetleg visszahúzódóbb természetű, keveset jár társaságba, vagy alapvetően fiús stílusú, ezek a dolgok sokkal többet számítanak a hajhossznál abban, hogy nehezen talál párt.

A férfiak ízlése sem egyforma. Ahogy már írtam, engem sokkal jobban tud izgatni egy olyan lány, aki rövid hajjal tud teljesen nőies lenni. És pont az tud csalódást okozni, ha egy ilyen lány beáll a sorba, és megnöveszti a haját. Szép lesz úgy is, de már nem olyan különleges. De nyilván a többségnek más a véleménye, tisztában vagyok vele.

2021. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
56%
(... két ismerősöd ...) :)
2021. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon tetszik a rövid haj, csak sajnos tényleg most nagyon kevés lány meri kipróbálni. És itt a nagyon rövid stíluskora gondolok, mint a fiús (pixie), a picire nyírt tarkó és halánték, akár tüsi, amikor végighúzzák az 1-2 centisre állított hajnyírógépet egy lány/nő fején. Szerintem azok nagyon csinik tudnak lenni.
2021. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!