Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lesz répavörös?

Miért lesz répavörös?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eredetileg szoke vagyok, de mindharom terhessegem alatt a hormonvaltozasok miatt egyre sotetebb lett a hajam,tavalyra sotetbarna (szerintem, de lehet ez egy fodrasznak sotetszoke, passz.


A 3.gyerkoc elott a 9.31es samponnal szep aranyszoke volt a hajam, rendszeresen hasznaltam, majd jott 9honap terhesseg es 12honap szoptatas, amit miutan abbahagyta gondoltam ujra elkezdem festeni a hajam, visszatertem a 9.31eshez, de mar masodjara lett narancssarga. Uaz az ammonias hajfestek amit az utobbi 5-7evben hasznaltam. A shauma lila samponja ugyan kiveszi a rezes szint plusz zold a szemem, nem is all rosszul, de en szoket szeretnek. Mondjak le rola vagy probalkozzak sotetszokebb szinekkel? Mitol van ez?


2021. okt. 9. 16:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!