Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyászok! Mit tegyek?...

Bőrgyógyászok! Mit tegyek? Miért ilyen vörös az arcom?

Figyelt kérdés
Mindenki azt hiszi le vagyok pirulva, de nem...miért vagyok mindig ilyen vörös? ha kell küldök képet is. Én csk normális, sárga arcot szeretnék..:'(
2010. szept. 1. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,nincs mit tenni ellene:( hány éves vagy? lány v. fiú??

14/L

2010. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nos kedves kérdező vannak miteszereid vagy nincsenek? Nos, a tartós bőr pirosságért, vörösségért a Rosacea a felelős. :( Először csak fel, fel lángol az arc, utána alakul ki tartósan a bőrvörösség, én is ebben szenvedek, tudok neked tanácsokat adni privátba ha érdekel! 20/L
2010. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ismét én vagyok, ha tudsz küldjél magadról képet is az a alapján ténylegesen megtudom neked állapítani. 20/L
2010. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez az e-mail címem: idikooo@freemail.hu
2010. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14/lány vagyok. Hát igen, elég zsíros, miteszeres, pattanásos vagyok:((( Majd küldök képet is.
2010. szept. 2. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!