Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Kiwi sun...

Mi a véleményetek a Kiwi sun szoliról? Elég fehér a bőröm, és könnyen ég, de azt hallottam, hogy ez a szoli nem éget. Aki tud írna tapasztalatokat, főleg a miskolci érdekelne!

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ne menj oda.már egyik se éget mert cserélik le a csöveket a 0.3-ra de a kiwi gyenge volt eddig is és nem fog fogni rajtad pláne ha fehér a böröd
2010. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Itt volt az egész nyár..ha eddig nem tudtál lebarnulni, akkor felejtsd el a szolit...annál feleolyan tartós sincs a barnaság, és undorító mesterséges színt ad a bőrnek:( (ha meg csak egyszer mész el, pár nap alatt eltűnik, nincs értelme)
2010. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan rosszak bár ez is csak bőr kérdése4Nekm nincs szükségem szolira de szinte minden ismerősöm oda jár szóval...Próbáld ki,ha nem jó többet nem mégy és az ismerőseidnek sem ajánlod!!
2010. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen szolizni akarsz (bár sztem a fehér bőr is ugyanolyan szép, mint a többi), akkor eleinte csak kevés idővel kezd és szép lassan szoktasd hozzá a bőröd. Lehet, hogy először még semmi változást nem látsz majd, de idővel jobban megéri így szolizni.

Egyébként meg akinek érzékeny, leégős bőre van, az bármilyen szoliban képes leégni, mindegy milyen cső van, hiszen a szoli is ugyanúgy uv fény, mint a nap... Szóval először csak 5 perc, hetente kétszer, és amikor már van egy kis színed, akkor lehet több. Azért kell így, mert a barnulás a bőr védekező reakciója a nap károsító sugaraira, és ha tökfehér (tehát semmilyen védelemmel nem rendelkező) bőrrel befekszel, akkor csak égni tudsz.

Ezzel a módszerrel ugyan 2-3 hétig is eltart, amíg egy kis színed lesz, viszont nem is ártasz annyit a bőrödnek.

De mégegyszer: én alapból nem javaslom a szolit. Csak azért írtam le ezt, hogyha már mindenképpen mész, legalább tudd, hogy hogyan kell ésszel...

2010. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Azért most szeretnék járni szoliba,mert a férjem idáig külföldön volt,én pedig itthon 2 gyerekkel,és most lesz időm elmenni! Igazából az érdekelt,hogy magáról a Kiwisun-ról mi a véleményetek,mennyire hatásos.
2010. szept. 4. 07:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Augusztus elején voltam Kiwi Sun szoláriumban és hülye fejjel, hallgattam az információs hölgyre, hogy abszolút nem éget, s nyugodtan menjek 2 egységre (14 perc), mert az 1 egység meg sem látszik.

Hiába mondtam, hogy a hasamon elég fehér vagyok, de azt mondta, hogy nem éget.


Olyan vörös voltam 1 hétig, mint a rák, a bugyivonalnál látni is hogy volt hatása, de inkább menj 1 egységre, vagy más szoliba 5 percre.


A FOKOZATOSSÁG nagyon fontos, én is így fogom csinálni legközelebb, inkább megyek többször, kevesebb időre. Nem beszélve arról, hogy a gép is felmelegszik 14 perc alatt. A 7 percet simán kibírtam volna.

2010. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!