Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfesétket ajánlotok?

Milyen hajfesétket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Vörösödésre hajlamos hajam van. Szőkítéstől elég sárgás/ vöröses lesz. ha hamvas festékkel fedteném meggátolnám ezt a vörösödést? A hamvas festéktől nem lesz zöld:S vagy csak hamvas szőke, mert az nem jön be, de vörös sem szeretnék lenni.
2010. szept. 3. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd ki a fodrászod véleményét, ezek a bolti festékek nem azt a színt adják vissza ami a dobozon van. Ha elmondod a fodrászodnak milyet szeretnél akkor ő kikeveri neked.
2010. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fodrászra nincs pénzem:s előző festésnél nála voltam, kevertt bele hamvasat, bézsszőkéből kettő árnyalatot is, és így lettem aranyszőke:D
2010. szept. 3. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Hamvasítót ne használj otthon!!Mert ha egy perccel is tovább marad fent mert elfelejted hogy mikor tetted fel akkor már lehet hogy lila kék meg zöld lesz a hajad!Vagy ki tudja milyen színű!

Ha fodrászra nincs akkor vegyél sötétszőkét vagy világosbarna festéket és azon nem üt át a szőke!

A vörös sem üt át rajta de ha nagyon vörösödik akkor lehetséges hogy átüt és megint hülye színe lesz a hajadnak!Nemrég voltam fodrásznál és pont ezt kérdeztem tőle csak más színekben úgyhogy el tudom mondani:)

2010. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem hamvasítót akarok venni, hanem hamvas szőkét és abból is vilgosat:) nem akarok barna lenni, a sötét szőkétől meg tuti az leszek, mert a fodrász szerint az eredeti hajszínem is az.:) de azért köszi
2010. szept. 3. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:

hát akkor nem értem mert kicsit összekavarodtam:D

De az a lényeg hogy te hamvas szőke akarsz lenni!Hét már csak egy ötletem van,az hogy minden nagyobb városba van fodrászkellékes!Ott vannak olyan festékek is mint pl a Tescóban és ott még segíteni is tudnak!

ÉÁn minden ilyen cuccot ott veszek!:)Hát más ötletem nincs

2010. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!