Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgősen szeretnék hajvasalót...

Sürgősen szeretnék hajvasalót venni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Hajvasalót szeretnék venni, mivel az előzőm elromlott. 2 hajvasaló között gondolkodom: Bellissima Imetec B1150 és Remington S9500. Nektek van valami tapasztalatok a 2 hajvasalóval? Melyik jobb? Esetleg ha valaki mást ajánlana szívesen elolvasom a véleményét. Olyan kellene nekem ami kevésbé roncsolja a hajat, pár napig egyenes marad a hajam és ha lehet akkor jáde köves legyen a sütőlapja mert az jó a hajnak úgy olvastam. Nagyon köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 26. 11:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg még a Rowenta SF4412D4 Curl is szóba jöhet.
2017. dec. 26. 12:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hete vettem hajvasalót, pontosabban ezt: Remington S5505 PRO Ceramic Ultra és egy cseppet sem bántam meg. Azóta a fodrászom is lecserélte erre a típusra:D Maximálisan elégedett vagyok vele
2017. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En most kaptam egy Szeampid 2.0-t és eszméletlen.😍😍😍

Mivel ez gőzvasaló, egynenes marad a hajam 2 nap után is,mig a sima vasaloval mar reggelre olyan a fejem mint Moncsicsinek😂

2017. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Regen valami markatlan hajvasalot hasznaltam ami 1 honapig birta majd ugy megrazott (nem volt viz kozelbe meg semmi) h majdnem elajultam azota vettem egy remingtont es nem bantam meg tokeletes nap vegeig ugyan olyan a hajam mint vasalas utan (ez nyilvan fugg a haj tipusatol) de mar 1 eve megvan es meg mindig tokeletes es gyorsan felmelegszik
2017. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!