Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Skinoren és Zindaclin kenőcsrő...

Skinoren és Zindaclin kenőcsről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Skinoren és Zindaclin kenőcsöt írt fel a bőrgyógyászom a pattanásos, aknés, mitesszeres arcomra. Azt mondta, ha nem használ, akkor fogamzásgátló, de én nem szeretnék szedni.

Kb 2 hete használom a kenőcsöket. Szerintem annyira eddig még nem használt, bár reggel valamikor elfelejtettem bekenni a Skinorennel. Reggel Skinorent és este Zindaclint javasolt. Skinoren kissé éget, szúr, csíp, viszket.


Bevált valakinek? Hogyan használjam hogy hatásosabb legyen? Negatív , pozitív vélemény? Mindegy melyiket hogyan használom?



2021. nov. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz krémek, de nem volt tőle olyan sok változás.

Fogamzásgátlót ne kezdj el szedni, mert az nem a pattanásokat mulasztja el hanem elfedi a problémát, ha pedig abba hagyod akkor ugyanúgy elő jönnek. Nekem brutálisan aknes volt a bőröm, izotretinoin tartalmú gyógyszert szedtem, nagyon erős gyógyszer, sok mellekhatast okozhat. De megéri a szedését. Hosszabb távon ez szokott bevállni annak aki nagyon aknes bőrrel küzdd.

Amit érdemes lenne még tenned hogy kivizsgáltatod magad. Menj el vérvételre, endokrinológushoz, allergia vizsgálatra, fogorvoshoz. Ha nem találnak semmit, akkor valószínűleg az arc ápolási rutinnal vagy étkezéssel lesz gond, emiatt vannak pattanásaid.

2021. nov. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 😊
2021. nov. 17. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

én a skinorent kezdtem kb 1-2hete használni és már most látványos az eredmény! nem jött ki azóta új pattanásom és a hegek nyomai is elkezdtek halványodni. én reggel este használom hétvégén, hétköznap meg csak este, reggelre pedig egy 10% azelain savas krémet kenek.


ami fontos lehet, hogy előtte használj mindenképp lemosót ( pl cerave habzó arclemosója vagy bármi amivel alaposan meg tudod tisztítani legalább este a bőröd). én utána még hidratálót rakok, mert ilyenkor télen azért tud száraz lenni a bőr és a skinoren is szerintem szárít eléggé

2022. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Jópár hónapja használom a zindaclin skinoren párost, csak fordítvam én este használom a skinorent. Tenutant is szedtem mellé de abbahagytam mert ráment a fülemre. Mivel krémek és nekem nagyon aknés bőröm van, nem vártam tőle sokat de elérte a kívánt hatást. Mivel minden nap látom az arcom azt hittem nem nagy változás, de a régi képeket visszanézve igenis segít. Nekem annyit mondott még a bőrgyógyász hogy a hegek továbbra is meg fognak maradni utána.
2022. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!