Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a tapasztalatotok a Skinore...

Mi a tapasztalatotok a Skinoren kenőccsel kapcs? Tényleg tartani kell tőle?

Figyelt kérdés
Több oldalon is láttam, hogy sokaknak irritációt és még több több pattanást okozott. Ma írta fel nekem az orvos, már az államon és egy régi pattanás utáni foltomra kentem belőle de semmi viszketést és csípést nem éreztem, másokkal ellenben. Kinek, hogy vált be? Abba hagyása után újra előjöhetnek a pattanások?

2017. szept. 7. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az arcomon voltak gyulladt pattanások, akné-szerűség, én arra használtam. Mivel eléggé elterjedt az arcomon, így nagyobb felületet kentem be vele, ami hiba volt, mert irritált. Azután csak is a pattanásra kentem, onnantól kezdve a bőröm is kezdett hozzászokni, és az arcom kellőképpen sokat javult.

Nekem természetesen más bajom volt, amit egy antibiotikum helyre is hozott.. viszont, ha kialakul egy pattanás az arcomon, rögtön bekenem vele, természetesen előtte megtisztítom.

2017. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a gyulladt pattanást az lehúzza az éjszaka alatt vagy inkább pont h megérleli?
2017. szept. 7. 21:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál am! :)
2017. szept. 7. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehúzza, de látványos eredményt 3.napra várjad :)
2017. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és a mitesszerekkel mit kezd? Már van 1-2 majdnem fekete mitim kicsit puklisak is de félek rátenni a krémet, mert ha vissza húzza őket a bőrbe az egyszer mi van ha gyulladva jön ki újra?
2017. szept. 7. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt inkább bízd egy jó kozmetikusra. Arra nem szoktam kenni. Rossz szokás, de elkezdem nyomkodni, utána tisztítom.
2017. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!