Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kollagén lehet jó...

Milyen kollagén lehet jó bőrfeszesítésre?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Egyél kocsonyát
2021. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

GAL marha kollagént szedek. Hogy feszesíti-e a bőrömet, azt nem tudom.... Biztos hatással van rá. Viszont a hajhullásomat szinte teljesen megszűntette, aminek nagyon örülök.


A 4-ik tasak végén járok. Egy csomag 300 grammos. Napi tíz grammot keverek este a teámba, szóval 30 napig elég egy csomag.


Kapszulát semmiképpen nem javaslok. Keveset tudnak a kapszulákba rakni.

2021. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána, a kollagén emésztés közben aminosavakká bomlik (mert fehérje), amit majd valahogy hasznosít a szervezet, de nem feltétlen kollagénként, amire éppen szüksége van. Tehát pont úgy viselkedik, mint más fehérje, amit beviszel. Ettől nem lesz feszesebb a bőröd…
2021. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
I-es típusú kollagént fogyassz. Az a legjobb a bőrre. Hogy ez marha, hal vagy csirke teljesen mindegy. Nekem a Bodyselect jött be. Árban nagyon jó, ízre pedig a legjobb amit eddig ittam. A bőröm nagyon szép lett és a körmeim is sokkal erősebbek lettek.
2022. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!