Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kéne kennem magam hogy...

Mivel kéne kennem magam hogy ne legyen pattanásos az állam és a száj alatti része az arcomnak?

Figyelt kérdés

Eddig teafaolajjal kentem magam minden este ami úgy tűnik, hogy segített is de a szám alatt mindig pattanásos vagyok és nagyon zavar. Valakinek valamilyen bevált módszer? Esetleg valami kenőcs/krém?

16/f



2021. nov. 21. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Tinikori pattanasok sokszor hormonok miatt vannak, tedd rendbe a kajadat, ne zabalj annyi csipszet, csokit. Sok viz, egy jo arclemoso, esetleg valami szerum. (Szalicilsav, niacinamide, bha, aha hamlasztok, ezeknek olvass utana.)
2021. nov. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
22%
Hàt èn minden este eszek csokit,jègkrèmet a krèm elött nekem is sokpatanàsom volt az àllam ès a nyakamon meg oldalt az arcomon most van 2 hete igen kèt hete hogy hasznàlom a krèmet de màr a 4 napon làtszot hogy hasznal semin nem vàltosztatam se az ètrendemen semmin anyi hogy reggel zuhanyzàs utàn megmosot arcra felkenem gyengèden nem durvàn ès este mikor fürdök lemosom a krèm dràga de ha èrdeke ìrj nyugotan de hid el megèri az àràt
2021. nov. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem még sajnos most is pattanásos az arcim, de egyre kevésbé csak kicsit. A La Roche-Posaytól az arclemosót és pattanás elleni krémet használom reggelente. Nekem sokat segített.
2021. nov. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Belsőleg kell kezelni. El kell menni először is egy jó bőrgyógyászhoz aki ha tényleg jó vérvételre küld.
2021. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Az Akneroxid kenőcsöt megpróbálhatod, de érdmes mellette normális krémmel hidratálni, illetve normális arclemosót használni (pl. Cerave termékek). Ha így se múlik, akkor orvos.
2021. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Niacinamide,hámlasztó vagy La Roche Posay pattanásra való termékcsaládját.Emellett reggel lemosó,és fényvedő.Este pedig lemosó,hidratáló az említett termékek mellett.

Ajánlom a Skinsmart oldalt és instán a skinsbyvivi és okosszépség oldalt.

2021. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!