Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mitől lesz folyton pattanásos az állam környéke?

Akárhányszor megyek kozmetikushoz, vagy nyomkodom ki itthon, mindig 1-2 nap után visszatérnek ugyan ott.

Nincs olyan nagyon sok pattanásom máshol, de az államon folyamatosan. Valamint máshol sokkal másabb kinézetre is a pattanás, itt sokkal sárgásabb és nagyobbak is.

Már próbáltam mindent amit a kozmetikus javasolt de semmi sem segített, kérlek segítsetek. Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: arc, bőr, bőrápolás, pattanás

febr. 12. 16:09  Privát üzenet  

A válasz

Hordasz sálat? Ha igen, mosd ki gyakran, lehetőleg antibakteriális mosószerrel.

Szoktad a tenyeredbe támasztani az állad? Ne tedd.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 13. 00:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudom elérni h borotválkozás után ne gyulladjon be az állam meg ne jelenjenek meg pattanásos rajta?
Az állam pattanásos! Hogy tűntessem el házilag?
Segítséget kérek! Tág pórusú, zsíros bőröm van, főként a T vonalban, illetve néhol pattanásos az arcom, állam. Hogyan lehetne megszüntetni ezt? Csak gyógyszer lehet a megoldás?!
Mit ajánlanátok? Az állam és a szám körül nagyon pattanásos, gyulladt a bőröm, vannak pontok, amik lilásak.
Amióta sálat hordok a nyakam felső, az állam alsó részén pattanásos vagyok. Gondolom a sál okozza, de nem tudom hogyan. A sál tiszta és nem is dörzsölöm a bőrömhöz, lazán van a...
Az allam iszonyu pattanasos! Mi a megoldas?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!