Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másokat is taszít a fibróma,...

Másokat is taszít a fibróma, szemölcs, anyajegy?

Figyelt kérdés

Barátnőm nyaka teli van fibrómácal. A hátán meg sok kitüremkedő bibircsókszerű anyajegy. Mint a szeborreás keratózis. A nyaka meg már lassan olyan a sok fibróma-papillómától, mint ha mákkal szórták volna le.

Én még ránézni se szeretek, nemhogy hozzáérni, megcsókolni. Tiszta dr popper pimple epizód. Emiatt aztán a nemi élet is kuka. Lehet hogy önző ge.i vagyok, de ha egyszer taszít, ez van. Hiába mondom, hogy menjen dokihoz, pikk-pakk leszedi fájdalommentesen, kifizetem, elkummantja. Mert őt nem zavarja. Én meg kivagyok tőle, hogy tiszta gusztustalan rücskös, mint egy új kerékpárkülső. Mit lehetne tenni? Ha nwki lenne ilyen kérése ( fogyás-hízás, más haj, megtenném.) Nem érti, hogy egy kib.tt betegség, amit kb egy-két óra alatt megszűntet elektrokauterrel, lézereel a doki. A rohadt vírusok meg ott hozzák az újabb és újabb lógó biszbaszokat.



2021. nov. 23. 22:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
59%
Lezedetném, fizethetnéd - aztán szakítanék.
2021. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
59%
De sok álszent ember van itt. Attól még, hogy a párunktól elvárunk egy bizonyos fokú igényességet, nem azt jelenti, hogy nem szeretjük.
2021. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
36%
#12 inkább önbizalomhiányosak. bizonyára feltűnt, hogy a naphosszat itt lebzselő felhasználók között milyen sok lelkisérült van. akiket a hideg is kiráz a gondolattól, hogy azért, mert a másik veled van kapcsolatban és téged szeret, még nem lesz neki minden mindegy.
2021. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%
Önbizalomhiányos az, akit nem lehet belefenyegetni abba, hogy megváltoztassa a külsejét? Ezt gondold át.
2021. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Sok válaszoló elment abba az irányba, hogy moralizál azon, vajon szeretem-e, mert ha igen elfogadnám.

Akkor most ezt mindenki gondolja át: egy olyan -egyébként kezelhető- betegségről beszélünk, ami gyógyítása, kezelése éves szinten kb max 2 óra, én fizetem magánba, fájdalommentes, mellékhatás nélküli.

Fiúk, ha a barátnőtök egyszercsak nem gyantáztatna, epilálna- pedig azt havonta kell és fáj is- ki lennétek bukva a szőrös hónalján, combjain. Ott is mdgideologizálnátok, hogy ,, de ha szereted elfogadod szőrösen''? Pedig az minden hónapban fájdalmas és egy vírus által okozott bőrbetegséggel ellentétben természetes.

Ugyanígy lányok: elfogadnátok, ha a kedvesetek pl lesz.ná a megsárgult körömgombáit vagy ha pl a fogai rohadba ki időve. Pedig a fogorvos drágább, fájdalmasabb.

A napi zuhany, fog-,hajmosás meg még több idő és pénz is mint egyszeri bőrgyógyász.

Szóval aki azt állítja, hogy gyökér vagyok,mert némi egészséget, igényességet szeretnék, az gondolkodjon el: ő mindent elfogad a szerelemért? Nála nincs olyan dolog, ami nem fér már bele? Vagy akkor amikor párt választ, akkor sincsenek szintek? Bárki megütheti? A büdös szájú körömgombás ember is? Vagy összejön valakivek (akit nem lát ruha alatt) s onnantól az a valaki elhagyhatja magát? Csak addig kell adni magunkra, amíg randizunk, utána már elő lehet venni a szeretsz-fogadj-el-ilyennek kártyát?

2021. nov. 24. 13:31
 16/30 anonim ***** válasza:
41%
Én nem fogadnám el, de szakítanék, nem szerkesztgetném.
2021. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%

#16

Ha emiatt szakítanál vele, nem szereted igazán.


Kérdező, mondom, itt szinte mindenki álszent, de ha belekerülnének a helyzetedbe, akkor inkább szakítanának a párjukkal :D érdekes...

2021. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
52%

Jön a love police.


Nem, akkor nem szeretem azt, aki. Azt hittem, hogy ő valaki, és kiderült, hogy nem az. Aki után folyamat menni kell, hogy ezt meg azt csináljon, annak az anyja vagyok. Nekem ez nem jön be.


Egyébként ha szakítok, nem szeretem, de ha meg akarom változtatni, az nem azt jelenti, hogy nem szeretem... mert?

2021. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
74%

#18

Mert szereted, de nem akarod nézni, ahogy rohad a foga, egyrészt azért, mert undorító, másrészt azért, mert egészségtelen.


Nagyon ellene mész magadnak.

Ha szeretek valakit, pont, hogy azt akarom rendben legyen, ezért szólok neki, hogy igenis tegye rendbe magát, a te szavaiddal "meg akarom változtatni"

2021. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arról van szó, a meg akarom változtatni címszó alatt, hogy pl egy tulajdonságát vagy a haja színét, hanem olyan dolgot, amit azért akarom, hogy megváltoztasson, mert pl neki is jobb lesz, egészségesebb lesz stb. Mit nem értetek ezen?
2021. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!