Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másokat is taszít a fibróma,...

Másokat is taszít a fibróma, szemölcs, anyajegy?

Figyelt kérdés

Barátnőm nyaka teli van fibrómácal. A hátán meg sok kitüremkedő bibircsókszerű anyajegy. Mint a szeborreás keratózis. A nyaka meg már lassan olyan a sok fibróma-papillómától, mint ha mákkal szórták volna le.

Én még ránézni se szeretek, nemhogy hozzáérni, megcsókolni. Tiszta dr popper pimple epizód. Emiatt aztán a nemi élet is kuka. Lehet hogy önző ge.i vagyok, de ha egyszer taszít, ez van. Hiába mondom, hogy menjen dokihoz, pikk-pakk leszedi fájdalommentesen, kifizetem, elkummantja. Mert őt nem zavarja. Én meg kivagyok tőle, hogy tiszta gusztustalan rücskös, mint egy új kerékpárkülső. Mit lehetne tenni? Ha nwki lenne ilyen kérése ( fogyás-hízás, más haj, megtenném.) Nem érti, hogy egy kib.tt betegség, amit kb egy-két óra alatt megszűntet elektrokauterrel, lézereel a doki. A rohadt vírusok meg ott hozzák az újabb és újabb lógó biszbaszokat.



2021. nov. 23. 22:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
65%
De ha valakinek szólni kell, hogy menjen fogorvoshoz, az igénytelen, ami előbb-utóbb másban is megnyilvánul. Én ezért szakítanék.
2021. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%

#21

Nem feltétlenül, de előfordulhat, igen.

Az én páromnak nem vészesen, de elől csúnyák a fogai, ami miatt többször is szóltam már neki, hogy jó lenne, ha elmenne fogorvoshoz. Igen, ebben meg akarom változtatni, mert szeretem. És azért nem szakítok vele, mert egyébként másban nem igénytelen, nincs vele semmi bajom, csak ez az egy dolog, ami szerencsére orvosolható is (már ha ráveszi végre magát)

2021. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
De nem értem, ha láttad a fogát ismerkedéskor, miért jöttél össze vele. Engem az ilyen azonnal szülő vagy gyerek szerepbe tesz, függően attól, melyik oldalon vagyok. "Szülőként" lenézném azt, akit nekem kell alakítgatni, nem tartanám velem egyenrangúnak, "gyerekként" meg gusztustalannak érezném magam, és befeszülve várnám, mi a következő, amiben változnom kell.
2021. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
38%
Régóta együtt vagyunk már, nem volt neki ilyen.
2021. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Az is lehet,hogy amikor összejöttök, még nem volt olyan, szép lassan hagyta el magát. Ilyen tipikusan, aki elhízik és nem lehet rávenni a fogyásra. Van ismerősök közt nő,aki fiatalon madárcsontú volt, szült egy gyereket, s közel 100 kg-osra hízott kb 160cm-éhez. Nem pajzsmirigy, csak egész egyszerűen nem mozog és zabál. A férje mindent megpróbált, ment volna vele kirándulni, de ő inkább szabadidejébe ül a tv előtt és nápolyit eszik. Szex nuku, mert már taszítja. El is hagyta.

A másik, amikor összejössz vkivel, s később-mondjuk az első szex közben derül ki- hogy mondjuk mi van. Az ember bizakodik, ad esélyt, reménykedik, de ez sokszor olyan, mint amikor a nők azt hiszik a faszi majd megváltozik miatta, ha lesz egy gyereke, de ugyanolyan tróger alkoholista marad.

Érdekes azt többen felhozták, hogy el kell fogadni. El kell fogadni egy gyógyítható betegséget, amit nemtörődömségből nem kezel. Ilyen a fibróma, a körömgomba,a fogkő.

De fordítva senki nem közelítette meg. Hogy ha szereted, megteszed érte, hogy meggyógyulsz. Hogy törődsz magaddal, megszabadulsz a betegséggel nem csak a másik de az egészség kedvéért is.

Ha fontos a másik, akkor tetszeni akarsz neki és nem sz.od le a betegséged. Mert egyébként ha nem lenne fontos ő számomra, akkor sz.ám le.

Ez nem egy szülési stria vagy egy égési seb vagy baleseti rokkantság, öregségi ránc,amiket az ember elfogad ez csak egy potom betegség.

2021. nov. 24. 16:50
 26/30 anonim ***** válasza:
66%
Sok itt az álszent. Kérdező veled értek egyet. Azért, mert elvárjuk az igényességet és vannak dolgok, amik idegesítenek a párunkban, még szeretjük. Ez amúgy sem ok, a vírusos szemölcs nem csak esztétikai probléma. Pl. nekem a páromnak erőteljes lábszaga van, ha hosszabb ideig van zárt cipőben. Igen, nem birom elviselni a lábszagot és finoman utalok rá, hogy irány a fürdőszoba. Most akkor a logikátokkal nem szeretem a páromat mert nem akarom a büdös lábát szagolgatni?
2021. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Megértelek én is utálom őket. Bár nekem is van de szerencsére nem látom őket az egyik az arcomon,engem ott nem zavar,bár ha kérné a barátnőm egy sziával megválnék töle (ezek anyajegyek)

A többivel szerencsére nincs tapasztalatom de,eltudom képzeln...pedig nem akarom.

A barátnőd lehetne belátobb minden tekintetben,valóban betegség vagy inkább állapot. De te sajnos itt levegy szarva. Adj neki ultimátumot vagy a dudorok mennek vagy ő.

2022. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
A sziával megválnék tőle : mármint a barátnőtől vagy az anyajegyektől?
2022. jan. 12. 21:48
 29/30 anonim ***** válasza:
Az anyajegytől. Velem van egy ideje...
2022. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na ezért szopás a neurofibromatózis. Azt nem szedik csak úgy le. Sok is van belőle. Nem várom el senkitől, hogy kívánjon. Okádék szar vagyok. Egy undormány.
2022. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!