Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem engedik szüleim,...

Miért nem engedik szüleim, hogy befessem a hajam?

Figyelt kérdés

Alapból nekem ilyesmi hajam van: [link] (nem én vagyok a képen)

És szerettem volna valami sötétebb színt, mint például mogyoró barna, vagy fekete.

Eddig sosem volt még festve a hajam, nemrég vetettem fel nekik az ötletet, de nem engedik.

Van valami tippetek, mivel vegyem rá őket?


16-L



2021. nov. 24. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez a csinálja meg otthon a létező legrosszabb tanács, nem ért hozzá, sose volt festve, simán tönkrevágja a haját. Hozzáértő fodrásznál kell kezdeni, ha már.


Én a te tested, a te hajad, neked kell viselni, ha rossz lesz is, nem egy tetoválás ez jellegű érvekkel indulnék a szülőknek. Esetleg karácsonyi ajándéknak megpendíteni?

2021. nov. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
(A feketét viszont felejtsd el, egyrészt nem tesz jót a hajnak, másrészt elsőre túl drasztikus lenne. Kezdj egy kevésbé nagy eltéréssel, abba lehet jobban belemennek.)
2021. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
48%
Neee, ezt ne fesd be
2021. nov. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
97%
Vannak tasakos hajszínező samponok, amit vizes hajra kell felkenni, és minden mosásnál kopik. Rossmannban lehet kapni, Marion és Palette hajszínezők.
2021. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Jó nagy hülye vagy, ha ezt be akarod festeni.

Otthon semmiképpen se tedd, mert túl nagy az eltérés az eredeti színhez, nem lesz szép. És fodrásznál sem sokáig lesz szép. Tudom, hasonló a hajam és elkövettem egyszer azt a hibát, hogy feketére festettem.

A probléma az, hogy a sszemöldöködet, szemplilládat is folyamatosan festeni kell. Ilyen világos hajúaknak a szemöldökük is szőke, és sötét hajjal elég gáz.

A másik és nagyobb gond, hogy retteő ahamar látszik a lenövés, és a festéket is jobban ledobja az ilyen haj. Én jó fodrásszal csináltattam, és 1-2 hét múlva, ahogy mosod az arcod, kopik az arc körüli hajról a festék, és a napfényben átüt rajta a szőke.

Ha megbánod, nincs visszaút ekkora hajszíneltérésnél. Nekem a hátamközepéig érő hajam tüsire kellett vágatni.

2021. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
39%
Mondd nekik azt, hogy Nyugaton abba sem szólhatnának bele, ha Annàból Andrássá szeretnél válni.
2022. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!