Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a női frizura, ami...

Melyik az a női frizura, ami szerinted csúnya és nem csináltatnál, illetve másokon sem tetszik?

Figyelt kérdés
Írhattok fazont, színt, hosszt, bármit, kíváncsi vagyok férfiak véleményére is, mi a legkevésbé közkedvelt frizu manapság. Akár kép is jöhet. Nekem pl. az nem tetszik, mikor a bob-ot elrontják és túltolják, hogy pl. a fej közepéig felnyírják, középen(!) választják el és kétoldalt meg nem olyan szépen lépcsőzetes, hanem mint 2 kutyafül, na az szörnyű 😂 és errefelé valamelyik fodrász egy csomó 40-es nőnek ilyet csinált. Másik, ami az idős néniknek van, szintén felnyírt és ilyen kis göndörkés(néha hátulról olyan, mint a tyúkok pehelytollai a f.enekükön).

2021. nov. 28. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A festett sárgás szőkék, a szürkés hamu (seszínű) árnyalatok, fehér, vagy “granny” szürke, a pirosas láng vörös, padlizsánbarna (merthogy van ilyen is😅), pirosas halvány szőke és a színes (kék, lila, zöld stb. hajak).

Fazonból ami nem feltétlen áll mindenkin hülyén, de szerintem kevés nőnek áll jól: azok a gombaszerű frizurák, a felnyírt hajak, a fiús beletúrok aztán kész fazonú haj, felkonytyolt raszta vagy ilyen hippi fazon amit mindenféle fejkendővel szokás hordani.

2021. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

Tüsi. Férfiakon is borzalmasan igénytelen, de nőkön méginkább.

[link]

2021. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is a Karen haj, meg a frufrukat sem szeretem.
2021. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!