Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes lenne Minoxidilt...

Érdemes lenne Minoxidilt használnom?

Figyelt kérdés

Kirkland 5%-os Minoxidil használatát tervezem.


Az a helyzet, hogy 28 évesen nagyon ritkás a szakállam. Vannak az államon foltok ahol nőnek, de kevés, az arcomon meg foltok ahol nem nő, tehát konkrétan úgy gáz az egész ahogy van.


A genetika sem magyarázza ezt. A családomban kb mindenkinek szép szakálla van, apától nagybátyán és keresztapán át nagyapákig mindenki mikulás kb, csak én vagyok ilyen fura.

A bátyámnak 22 évesen már olyan szakálla volt amit formázni is tudott, elég faján. Én meg..


Na most én 28 évesen már nem hiszem hogy beleesnék ebbe a tini, "csak várj" kategóriába, viszont sok helyen olvastam hogy ez az oldat csodákat tesz, meg így-úgy hasznos.


Sokan írják erre hogy "ha nincsenek szőrhagymáid ez nem rakja oda azokat", de nálam meg az a helyzet, hogy ilyen elcseszett csenge szőrszálak, amolyan "legénytollak" vannak a hiányos helyeken.. Tehát van ahol fekete és vagány (2x2 cm-es helyeken) és a többi meg ilyen kis világos pille..


Szerintetek mi a helyzet, megéri kipróbálni?



2021. dec. 3. 06:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De az ilyen kihullott szálak után nő még majd olyan erősebb szál, vagy az már úgy nem? Így utólag. Tehát hogy kárt okoz-e
2021. dec. 6. 11:06
 12/25 anonim ***** válasza:
Most őszintén, milyen kárt okozna ilyen szempontból? Ami közel 30 év alatt nem nőtt ki magától az sztem már később se nőne.
2021. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Kérdező változott valami?
2022. márc. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen. Az, hogy abbahagytam az egészet és elfogadtam a foltos arcomat. :( Túl drága mulatság ez túl hosszú távon, és túl nagy macera, és alig van róla normális, nem reklám célú dolog a neten... Ráadásul ott van ez a "ha nem csinálod minimum 1 évig, kihull ami addig nőtt ki" demotiváló tényező is.
2022. márc. 23. 07:39
 15/25 anonim ***** válasza:

Szeva!!

Emagon 14 ezer 6 havi adag!

Minimum fél/Egy évig kell használni hogy megmaradjon a szakállad!

Semmi csalás se ámítás nincs ebben.. Csak egyszerűen türelmetlenek a szerhasználók !!!

2 hónapig toltam majd lustaságom miatt abbahagytam és kihullotak a gyenge szőrszállaim! Ez van ha türelmetlen valaki!

Szerintem megér 28 ezret egy évben ez a csodaszer! :D de ez az én véleményem... csak TÜRELEM!

2022. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
15, jaja, cserébe impotens leszel tőle. Legalább szép hajad/szakállad lesz :D
2022. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

16

100ból egy embernek ez a mellékhatása :D

2022. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17, azért az nem elhanyagolható...
2022. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én a féléves adagot napi kétszeri használat helyetti napi egyszeri el elhúztam egy évig kereken. Max pár szálat ha észre vettem, hogy kihulott, elég egybe függő szakállam lett. Egyébkent kB a 6-7 honap környéken vettem észre, hogy a kinőtt még vékonyka szálak helyére erős fekete szálak nőttek volna.
2022. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Aztan mindenki saját felelossegere ès döntése próbáljon ki bármit is.
2022. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!