Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes lenne Minoxidilt...

Érdemes lenne Minoxidilt használnom?

Figyelt kérdés

Kirkland 5%-os Minoxidil használatát tervezem.


Az a helyzet, hogy 28 évesen nagyon ritkás a szakállam. Vannak az államon foltok ahol nőnek, de kevés, az arcomon meg foltok ahol nem nő, tehát konkrétan úgy gáz az egész ahogy van.


A genetika sem magyarázza ezt. A családomban kb mindenkinek szép szakálla van, apától nagybátyán és keresztapán át nagyapákig mindenki mikulás kb, csak én vagyok ilyen fura.

A bátyámnak 22 évesen már olyan szakálla volt amit formázni is tudott, elég faján. Én meg..


Na most én 28 évesen már nem hiszem hogy beleesnék ebbe a tini, "csak várj" kategóriába, viszont sok helyen olvastam hogy ez az oldat csodákat tesz, meg így-úgy hasznos.


Sokan írják erre hogy "ha nincsenek szőrhagymáid ez nem rakja oda azokat", de nálam meg az a helyzet, hogy ilyen elcseszett csenge szőrszálak, amolyan "legénytollak" vannak a hiányos helyeken.. Tehát van ahol fekete és vagány (2x2 cm-es helyeken) és a többi meg ilyen kis világos pille..


Szerintetek mi a helyzet, megéri kipróbálni?



2021. dec. 3. 06:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19

Szia Viktor!

2022. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A minoxidil úgy tudom férfihormon blokkoló, tehát hajhullásra jó, de szakállnál épp ellenkező hatást lehet elérni vele.28éves kor után is meg sokat sűrűsödikba szakáll,akinek mégse még mindig ott a borotva..😁
2022. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22: vérnyomáscsökkentésre lett kitalálva, tágítja az ereket.

Ezért van az, hogy az extra vérbőségtől nőhet a haj.

2022. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bocsi...akkor Rogain blokkolja..összekevertem őket.
2022. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egyik sem blokkolja....
2023. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!