Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befesteni a hajam (telítetlen)...

Befesteni a hajam (telítetlen) karibkékre? 20/F

Figyelt kérdés

Hirtelen jött egy ilyen ötletem, eddig is nagyon tetszettek a kék hajak, valószínű nem is illene a stílusomhoz, de nagyon tetszik. Hosszú középbarna hajam van (mellem aljáig ér) és szürkészöld szemem, úgy tudom szőkíteni kéne, de nem tudom az mennyire károsítja a hajat.

[link]

Ez az árnyalat tetszik.

A fehér/szürke is tetszik nagyon, de a kék jobban kicsit.


Valószínű a szélsőjobbos idősök csak fujjognának, de nem nagyon érdekelne, a szüleim még annál kevésbé örülnének neki.

Meg lehet az is tetszene, ha csak a legalját festeném be először.

[link]

(ez az árnyalat nem tetszik, meg max 20 centit az aljától nézve, de ilyesmire gondoltam)


Egyébként elegánsabban öltözködöm.


Még annyi, hogy egy olyan fodrásznál, aki tökéletesen megcsinálja, hogy telítettség-szín pontos legyen, mennyibe kerülne a teljes festés és mennyibe, ha csak az alját kérem?



2021. dec. 18. 21:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem, a fodrászkellékesben sokszor csak mezei eladók dolgoznak, nem fodrászok. Nekik mindegy, mit viszel, csak fizess.

Melyik részét rontanád el? Az összeset.

Nem tudod, milyen erős oxit kell használni (ha túl erős, leég a hajad,ha túl gyenge, nem történik semmi) . Nem tudod, hogyan kell kezdeni a felkenést. Nem tudod, mennyi anyagot kell felkenni a hajra. Nem tudod egyenletesen felkenni magadnak, így foltos lesz. Nem tudod, meddig szabad a hajon hagyni (erre nincs konkrét útmutatás, a szőkítő hatékonysága sok dologtól függ, pl hőmérséklet, az eltávolítandó hajszín, stb)

Elég sok buktatója van a dolognak. Hidd el, nem jössz ki olcsóbban, ha otthon mókolsz.

De csinálsz, amit akarsz... Majd rájössz, hogy nem viccből írtam.

16 éve van kék a hajamban. Hidd el, tudom miről beszélek.


[link]


Vagy vedd meg ezt. Ez nem feltétlen igényel szőkítést, mehet sötétebb alapra is, bár nyilván a végeredmény is sötét lesz. De ezt ronthatod el legkevésbé. Legalább 2 dobozzal vegyél.

2021. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20%
Hát szerintem nagyon hülyén néz ki a kék a haj, csajok nem vesznek majd komolyan, de te tudod.
2021. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Én meg azokat a csajokat nem veszem komolyan, akik engem nem vesznek komolyan.
2021. dec. 26. 22:17
 24/24 Metionin ***** válasza:
81%
Amúgy amit 21-es linkelt, én is ajánlom, használom időnként. Viszont a te hajadon lehet, hogy annyira sötét lesz, hogy inkább feketének fog tűnni, mint kéknek. Viszont jó színező, csak arra kell vigyázni, hogy előbb moss hajat és utána tedd fel, mert a sampon azon melegében kiszedi.
2021. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!