Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk/Férfiak! Valami tipp...

Fiúk/Férfiak! Valami tipp első intim borotválás előtt?

Figyelt kérdés
A péniszemen illetve az az körüli szőrt szedném le. Gáz ha elektromos borotvával csinálnám? Hónaljamon azzal szoktam.

2021. dec. 19. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta elektromossal? Van rajta rövidítésre trimmelő? Először azzal kéne, ha nagy a szőr.

Zacsinál óvatosan, mert ha szitàs, be is csípheti. Azt érdemrsebb sima pengéssel lehúzni.

Egyébként én is elektromossal csinálom, de kifejezetten testszőrnyíróval, a szitás része majdnem full simára leszedi.

2021. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Zacsinál óvatosan, mert ha szitàs, be is csípheti."


Egyetértek. Megtörtént, nem jó érzés félni, hogy a tökeiden keresztül vérzel el.

2021. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, még annyit, hogy bármilyen kiképzésű is az az elektromos gép, zacsit tényleg nagyon óvatosan lehet! És ha nem bírja a bőröd, ha fullra borotválod, így is lehet elsőre valamekkora irritáció.
2021. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is elektromos testszőrzet borotvált használok, nekem hibátlanul bevált. 😊
2021. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es: pacsi, ha te is Philipset :D
2021. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha, pacsi💪🏻👋🏻.
2021. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

[link]


Nekem ilyenem van, elsőnek le nyírom azzal ami a hosszú szőrt is levágja utána a másikkal borotválom meg aztán bekenem arcszeszel. És ezzel borotválom is az arcomat de minden használat után meg tisztitom és meg mosom! :)


És philips pacsi :D

2021. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a zacskómon nagyon puha, vékony és ráncos a bőr. Nem merem borotvával szőrteleníteni. Nagyjából lenyírom róla a szőrt és szőrtelenítő krémmel kenem be. Teljesen leszedi, nem is irritálja.

Nekem a péniszemen alapból nincs szőr, csak körülötte és a zacsin.

2021. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én borotvámon nincs trimmel meg ilyenek az teljesen levágja ez gond? Illetve a herezacskómon szerintem meghagynám a szőrt.
2021. dec. 19. 22:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát próba szerencse, de lehet szenvedni fog vele a borotvád. Ha azt érzed, nagyon nem megy vele, akkor ollóval nyírd meg előtte legalább.

A zacsit meg ahogy érzed. Ha csak rövidítek feljebb, van hogy meghagyom én is a zacsin, mert ott eleve kevesebb van. Ha csupaszra tolom felette, akkor a zacsit is leszoktam, mert fura lenne, ha pont az nem csupasz. :D

2021. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!