Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk/Férfiak! Valami tipp...

Fiúk/Férfiak! Valami tipp első intim borotválás előtt?

Figyelt kérdés
A péniszemen illetve az az körüli szőrt szedném le. Gáz ha elektromos borotvával csinálnám? Hónaljamon azzal szoktam.

2021. dec. 19. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem nem olyan nagy elvárás ez nálatok, persze higiénia szempontból más.

Sok lány megelégszik a jó rövidre vágottal is szerintem.

És persze akkor nem fog kipattogni a bőröd.

Ha hagyományos borotvára adod a fejed, akkor zuhany alatt nedvesen borotváld. Utána tehetsz rá valami bőrbarát terméket (talán Nivea), ami segít a mikrosérüléseken/kipattogáson. Mellesleg rohadtul fog viszketni, ha nő vissza, ha tövig borotválod.

Elektromos borotva nem rossz, volt barátom is azt használt.

Ui: lány voltam

2021. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha hagyományos borotvával csinálod, akkor előtte vágd le ollóval, majd vegyél egy forró fürdőt. Ha megtörölköztél kend be vastagon habbal és húzd le. Ha kell többször is habozd be. Ha végeztél hideg vízzel öblítsd le, mosd végig, ezáltal nem fog kipattogni a bőr.
2021. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!