Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek mik? Ma vettem észre....

Ezek mik? Ma vettem észre. Szeplő?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 25. 01:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Nagyon homályos a kép, kb semmit sem látni. Max azt mondanám hogy anyajegy, de azt is csak a szine alapján. Próbáld kicsit távolabbról, élesebben.
2021. dec. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De több is van mind a 2 vállon.
2021. dec. 25. 02:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha telefonról nézed sokkal láthatobb
2021. dec. 25. 02:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a kép.
2021. dec. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Megjelöltek az idegenek!!! Ugyan ez volt velem is, utána elraboltak a Földről és kísérleteztek velem. Sokáig!!!!! Senki nem hisz nekem, pedig így van. Ez amit fotóztál, ez a megjelölés pontjai. Sokan vagyunk, kevesen hisznek nekünk. Még van esélyed menekülni!!!! Ha piros tollal összekötöd a pontokat és a homlokodra írod hogy Helye vagyok, hagyjatok!!! akkor még van esélyed!!! De csak ha pontosan ezt csinálod!!!!



Most komolyan, milyen választ vársz? :) valami homály képet felteszel egy anyajegyről. Az életünk során folyamatosan alakulnak ki újabbak, ez termeszetes. Ha hirtelen lett sok vagy változik az alakjuk, színük akkor menj el anyajegy szűrésre, de ne itt a GYIKen kérdezd meg ilyen fél információkkal és szar képpel.


Jó egészséget! ;)

2021. dec. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyajegynek tunik nekem, bar rettenetes a kep. Telefonrol nezem, tokmindegy, igyis szar :D
2021. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te képes voltál feltölteni ezt a "képet"? Előtte megnézted egyáltalán? Egy nagy homály az egész. :)
2021. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!