Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre mit lehet...

Pattanásos bőrre mit lehet használni? Melyek azok a szépségápolási termékek amik javítják a bőr állapotát?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

[link]


[link]


Nekem ez 2 kombó napi 1,5-2l víz mellett bevált. Pár hét után eltűntek és azóta se jöttek vissza. Lehet nem pont erre való terméknek van hirdetve de nekem bevált. Próbáld ki őket ha nem válnak be pattanásra legalább a bőrödet hidratálja majd.

2022. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Javaslom az etrended is átnézni.

És a probléma gyökerét keresni.

2022. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Teafaolaj. Nekem sokat segitett!
2022. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Benzoil peroxid, Aha/Bha savak, c vitamin, azelain sav, Niacinamide. Ezek a legütősebb összetevők, ezeket keresd a termékekben. Legjobb márkák Facetheory, the ordinary, paulas choice.

De nekem igazán a Facetheory termékek váltak be, teljesen natúr. Van nekik egy Anti Breakout szett, nálam csodát tett, nem olcsó de megéri.

2022. jan. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zeolitos termékek.
2022. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!