Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izotretinoin mellé milyen...

Izotretinoin mellé milyen hidratálót ajánlotok? (Medinac 20 mg)

Figyelt kérdés

Eléggé elkezdett száradni és hámlani a bőrőm a gyógyszer mellett, és nem tudom hogy pontosan melyik hidratáló lenne jó. Valaki esetleg tudna ajánlani?

17/f



2022. jan. 25. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen valami testesebbett próbálj. Esetleg lrp cicaplast vagy valami hasonlót(van több gyártónak ilyen kenőcse-uriage-bioderma-mixa). Vagy ami még jó lehet az a mixa atopiance, de lehet kevés lesz.


Illetve ami még fontis az a fényvédő. Az alaprutint meg csinald minden nap lelkiismeretesen.

Reggel lemosó-hidratáló opcionális és fényvédő(neked lehet érdemes lenne az 50 faktoros)

Este olajos lemosás-vizes bázisú lemosó és hidratáló.


Termékjavaslatok meg pl skinsmart, fb-s bőrápolós csoportok, instan meg skinsbyvivi illetve okosszepseget olvasgasd.

2022. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! A cicaplastot kipróbáltam, de nekem valamiért pattanást okoz. Akkor megpróbálom a mixa atopiance-t.
2022. jan. 26. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!