Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodás ellen mit lehet tenni?

Kopaszodás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Kétoldalt el kezdtem kopaszodni. A hajvonalam jóval bentebb van, mint évekkel ezelőtt. Valószínűleg genetika miatt. Olyat hallottam, hogy ajánlott bőrgyógyászhoz fordulni.

2022. jan. 27. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Nem tudsz mit tenni. Élvezd, amíg van hajad! :)
Bőrgyógyászat
Más (leírom)
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha genetika, akkor a bőrgyógyász nem sokat tud tenni...
2022. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
HA genetika az ok. Családodban a férfiak milyen hamar kopaszodtak?
2022. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajbeültetés esetleg.
2022. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg a rövid hajjal és a nullásgéppel... vagy hajbeültetés, de az nem minden esetben igényes.
2022. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjél gyűjteni, hogy 30 éves korod környékén újra lehessen hajad, más nem igen van.

Foglalkozhatsz a témával hogy ismert emberek közül kik jártak sikerrel, akik úgymond élvezhetik a hajukat, vagy ráment egy valag pénz és nem maradt meg a hajuk.

2022. jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már tenni fogok félre, köszönöm szépen a válaszokat!
2022. júl. 20. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!